2024-01-31

Dagmara Kaźmierska dołączyła do „Tańca z Gwiazdami”

Gwiazda telewizji i popularna bizneswoman stanęła do rywalizacji o Kryształową Kulę. Nie pozostawia nikogo bez emocji, a jej wypowiedzi potrafią wywołać kontrowersje. Nazywana Królową, Dagmara Kaźmierska to wyrazista postać, przed którą wymagające zadanie ekspresowej nauki tańca. Czego nowego dowiedzą się o niej fani? „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” od 3 marca w niedzielę o godz. 20:00.

Bohaterka programów
Bizneswoman, której popularność przyniosła telewizyjna produkcja „Królowe Życia”, w której występuje od 2016 roku. Pokazała w niej swoje luksusowe życie, syna Conana oraz przyjaciół. Jej miłosne poszukiwania dokumentuje reality show „Dagmara szuka męża” emitowany w stacji Super Polsat oraz w Polsacie.

Nie tylko na małym ekranie
Gwiazdę dostrzegł znany producent filmowy i reżyser Patryk Vega, ale nie tylko on. Jako aktorka wystąpiła w filmie „Kobiety Mafii II”, „Pętla” i „Ślicznotka”. Dagmara Kaźmierska na koncie ma również twórczość literacką. Napisała dwie książki „Prawdziwa historia Królowej Życia” oraz „Prawdziwa historia Królowej Życia. Za kratami”. Autorka przedstawia w nich nie zawsze łatwe życie.

Prawdziwa idolka
Dagmara Kaźmierska słynie z kontrowersyjnych, ale bardzo szczerych wypowiedzi. To one sprawiły, że zyskała grono wiernych fanów. Jej profil w mediach społecznościowych ma ponad milion obserwujących.

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami od 3 marca w niedzielę o godz. 20:00 w Polsacie.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat