2024-01-24

Anita Sokołowska w nowej roli. Pora na „Taniec z Gwiazdami”

Aktorka znana między innymi z serialu „Przyjaciółki” uczestniczką 14. edycji programu. Uwielbia aktywność fizyczną i nowe wyzwania. Czy dlatego przyjęła zaproszenie do tanecznego show Polsatu? Jak Anita Sokołowska wykorzysta swoje bogate doświadczenie sceniczne? Jak będzie się prezentować na parkiecie? „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” od 3 marca w niedzielę o godz. 20:00.

Wszechstronna aktorka i reżyserka
Anita Sokołowska ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Filmową, Telewizyjną i Teatralną w Łodzi. Ma bogaty dorobek teatralny, a ostatnio realizuje się jako reżyserka spektakli. Widzowie Polsatu doskonale znają ją z roli Zuzy Markiewicz w serialu „Przyjaciółki”, w którym występowała w latach 2012-2023. Gościnnie pojawiała się w takich produkcjach jak „Miodowe lata”, „Pensjonat pod Różą”, „Prawo Agaty”, „Hotel 52”. Można ją było także oglądać w filmach, m.in. „Jak poślubić milionera?” i „Jak zostać gwiazdą”. Uczestniczyła w programie „Top Chef. Gwiazdy od kuchni” oraz była jurorką programu „The Brain. Genialny umysł”.

Szerokie horyzonty
Anita Sokołowska to aktorka różnych pasji, z których największą jest jej praca. Ale jako osoba aktywna, zanim zerwała więzadło, intensywnie wspinała się na skałach zarówno w Polsce, jak i za granicą, a także realizowała via ferraty. Obecnie uczy się windsurfingu - góry i woda, to dwa żywioły, które kocha, bo pozwalają jej napełnić się siłą i energią. Książki i muzyka to również jej ważne hobby. Na kwiecień 2024 roku zaplanowano premierę dwóch klipów alternatywnego zespołu Sarapata, w których wystąpiła.

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami od 3 marca w niedzielę o godz. 20:00 w Polsacie.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat