2024-01-23

Rafał Maserak: Cel? Wprowadzić nową energię do programu!

Tancerz o debiucie w roli jurora w show „Dancing with the Stars”. W rozmowie z POLSAT.PL komentuje udział w 14. edycji programu. Jakie cele i założenia ma wielokrotny finalista produkcji, a obecnie sędzia? Co wnosi swoją obecnością w programie Rafał Maserak? Zobacz wideo! Nowe odcinki „Tańca z Gwiazdami” od 3 marca w niedzielę o godz. 20:00 w Polsacie.

Nowa odsłona samego siebie
Rafał Maserak był wielokrotnie uczestnikiem programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Wiosną 2024 debiutuje w roli jurora show. - Czego się możemy spodziewać? Na pewno chcę nadać tej edycji świeżości, wprowadzić coś nowego. Być Rafałem Maserakiem może troszeczkę innym, niż mnie znacie - takie cele stawia sobie popularny i lubiany tancerz. Oprócz niego, w składzie sędziów zasiadają również: Iwona Pavlović, Ewa Kasprzyk i Tomasz Jan Wygoda.

Emocje na pierwszym planie
Wielokrotny finalista show podchodzi do nowego wyzwania z ciekawością. Jak będzie oceniał występy gwiazd w każdym z odcinków? - Dla mnie najważniejsze w tańcu są emocje. Czekam na to, co uczestnicy przedstawią, jeżeli chodzi o strefę emocjonalną - podkreśla w rozmowie z POLSAT.PL. Jak utytułowany tancerz podchodzi do spraw merytorycznych i technicznych? Sprawdź materiał!

  

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami od 3 marca w niedzielę o godz. 20:00 w Polsacie.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat