2022-12-28

Michał Szczygieł: Sylwester z adrenaliną i niespodzianką

Artysta specjalnie dla POLSAT.PL zdradza szczegóły występu w Parku Śląskim. Co przygotował na ostatni występ w roku? Michał Szczygieł także podsumowuje swój rok pod względem zawodowym i opowiada o show podczas Polsat SuperHit Festiwal. Zobacz cały koncert Sylwestrowa Moc Przebojów 2022 roku.

Postępy i nowości
- Zawodowo 2022 rok był intensywny, ale publikowałem na tyle mało rzeczy, że żniwa tej pracy będę dopiero zbierał - podsumowuje Michał Szczygieł. - Był na pewno owocny pod względem koncertowym. Zrobiliśmy z moją ekipą duży postęp, jeżeli chodzi o show. Wnosimy to na coraz wyższy, lepszy poziom - dodaje. W rozmowie z POLSAT.PL uchyla rąbka tajemnicy w sprawie nowości. - W styczniu wydaję singiel, do którego już mam teledysk - zdradza.

Sopot miłym akcentem 2022 roku
Wokalista był jednym z artystów, którzy wystąpili na Polsat SuperHit Festiwal 2022. - Jedno z fajniejszych wydarzeń, bardzo dobrze je wspominam. To był mój powrót na większą scenę, taką telewizyjną - opowiada. - To jest pewnego rodzaju nagroda za pracę. Dostałem wtedy podwójną platynę za „Spontan”, co było fajnym zamknięciem tego etapu - podkreśla.

Hit, jakiego jeszcze nie było
Singiel „Spontan” to nie jedyny powód do dumy. Kolejny utwór gwiazdy, „Adrenalina”, wyniósł go ponownie na szczyty. - Żaden poprzedni mój utwór nie miał jedynki na listach przebojów. To pierwszy taki sukces i miejmy nadzieję nie ostatni - mówi z uśmiechem Michał Szczygieł. - Czułem, że ta piosenka namiesza, ale nie sądziłem, że aż tak - przyznaje.

Sylwester z Polsatem
Co wokalista i jego zespół przygotowali na Sylwestrową Moc Przebojów 2022? - Zdecydowanie zagramy „Adrenalinę”, bo nie może jej zabraknąć. To jest teraz mój popisowy numer - mówi, śmiejąc się Michał Szczygieł. Jednak to nie koniec atrakcji! - Na pewno jeszcze jeden utwór, ale nie zdradzę szczegółów. Nie będzie to żadna z moich piosenek, tylko cover w klimacie śnieżnym - ujawnia.

Postanowienia nie tylko na Nowy Rok
Michał Szczygieł mówi także o tym, jak przygotowuje się na nowe wyzwania. - Zdarzy się, że mam postanowienia, ale nie czekam z nimi specjalnie na Nowy Rok. Wpisuję je po prostu na listę, którą mam od dawna - stwierdza. Czego wokalista życzy widzom Polsatu? - Doskonałej zabawy sylwestrowej, a na Nowy Rok zdrówka, spokoju i bezpieczeństwa, zapału do pracy i  poczucia spełnienia - kończy.

Sylwestrowa Moc Przebojów 2022 - zobacz koncert:

Na Sylwestrową Moc Przebojów 2022 zaprosili Telewizja POLSAT i Województwo Śląskie. Współorganizatorami byli Park Śląski, Stadion Śląski, a patronami medialnymi Radio Zet i Interia.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat