2022-12-09

Sylwestrowa Moc Przebojów z Polsatem w Parku Śląskim!

Wyjątkowy koncert w scenografii kosmicznego statku, aby wyruszyć w niezapomnianą podróż w nowy 2023 rok. A na Sylwestrze Szczęścia największe muzyczne gwiazdy, między innymi: Beata Kozidrak i Bajm, Doda, Cleo, Ralph Kaminski, Dawid Kwiatkowski, Grzegorz Hyży, Michał Wiśniewski, Lady Pank, LemON, Enej, bryska, Feel i Ania Dąbrowska.

Szampańska zabawa przy największych hitach
Sylwestrowe koncerty Polsatu co roku gromadzą przed telewizorami miliony widzów, którzy od szesnastu lat witają Nowy Rok ze stacją. Tym razem zrobią to w towarzystwie blisko dwudziestu gwiazd i topowych muzycznych zespołów!

Podwójne świętowanie
- Sylwestrowa Moc Przebojów to jak zawsze wspaniałe, radosne wejście w Nowy Rok i huczne pożegnanie starego. W tym roku będzie to wyjątkowy koncert, bo zwieńczy obchody 30-lecia naszej stacji - mówi dyrektor programowa Telewizji Polsat Nina Terentiew. - Widzowie od lat spędzają z nami Sylwestra i zawsze mogą być pewni, że gwiazdy i przyjaciele Polsatu zapewnią im szampańską zabawę. Nie zawiedziemy ich i tym razem - podkreśla.

Kto z Polsatem powita Nowy Rok 2023?
- Zaśpiewają największe gwiazdy piosenki - kontynuuje Nina Terentiew. - Zobaczymy i usłyszymy między innymi Beatę Kozidrak i Bajm, bez których nie sposób wyobrazić sobie tego wieczoru, Dodę, Anię Dąbrowską, która karierę zaczynała przed laty w naszym „Idolu”, gwiazdę młodego pokolenia bryską, zjawiskową Cleo i króla social mediów Dawida Kwiatkowskiego. Będzie z nami jeden z najoryginalniejszych polskich artystów, niesamowity Ralph Kaminski, a także Feel, Grzegorz Hyży, Big Cyc i Lady Pank. Pojawi się również Igor Herbut i zespół Enej, którzy są wierni Polsatowi od czasu swojego zwycięstwa w kultowym „Tylko muzyka. Must Be The Music”. A to nie wszystkie atrakcje, jakie czekają Widzów. Już dziś zapraszamy ich do wzięcia udziału w wyjątkowym konkursie karaoke, w którym będą mieli okazję zaśpiewać największe hity koncertu, a oceniać je będą oryginalni wykonawcy tych utworów. Najlepsze wykonanie wyemitujemy w trakcie wieczoru, a wszystkie będzie można obejrzeć w naszych social mediach. Stawiamy na to, by być zawsze na łączach z Widzami, blisko naszej publiczności - podsumowuje dyrektor programowa Polsatu. Gwiazdą imprezy jest też irlandzki wokalista Michael Patrick Kelly.

Po raz siódmy na gościnnym Śląsku
- Z nowymi nadziejami i w znakomitym towarzystwie przywitamy wspólnie Nowy Rok w Parku Śląskim. Sylwestrowa Moc Przebojów po raz kolejny rozgrzeje Śląskie, a muzyczne gwiazdy zadbają o fantastyczną oprawę sylwestrowej imprezy. Wspólnie z Telewizją Polsat, która obchodzi w tym roku jubileusz trzydziestolecia działalności, zapraszam wszystkich do spędzenia tej wyjątkowej nocy na wspólnej zabawie w Parku Śląskim. Przywitajmy Nowy Rok w towarzystwie gwiazd muzyki, bawiąc się w rytm największych hitów - podkreśla marszałek Jakub Chełstowski.

Sylwestrowa Moc Przebojów 2022 - zobacz koncert:

Na Sylwestrową Moc Przebojów 2022 zaprosili Telewizja POLSAT i Województwo Śląskie. Współorganizatorami byli Park Śląski, Stadion Śląski, a patronami medialnymi Radio Zet i Interia.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat

Regulamin konkursu „Kosmiczne karaoke”