2022-12-28

Sylwestrowa Moc Przebojów: Kosmiczne Karaoke i konkurs!

Muzyczna zabawa, w której największe gwiazdy wybierają najlepsze wideo ze śpiewającymi widzami. W czasie koncertu można przyłączyć się do artystów zaproszonych na ten wieczór. Na czym polega konkurs związany z Kosmicznym Karaoke? Poznaj szczegóły! Zobacz cały koncert Sylwestrowa Moc Przebojów 2022 roku.

Śpiewajmy razem!
Sylwestrowa Moc Przebojów to nie tylko oglądanie występów największych gwiazd muzyki. To też tańce w rytm hitów i... śpiewanie! Podczas sylwestrowej zabawy przy niektórych utworach widzowie zobaczą na ekranie tekst piosenki, co ułatwi śpiewanie równocześnie z wykonawcą.

Gwiazdy zapraszają
W największym karaoke w Polsce do zaśpiewania wybrano utwory sześciu gwiazd koncertu. Są to „Łowcy gwiazd” Cleo, medley: „Sing Sing”, „Małgośka” i „Kolorowe jarmarki” Maryli Rodowicz, „Mniej niż zero” Lady Pank, „Dżaga” Dody, „Makumba” grupy Big Cyc i „Pokaż na co cię stać” zespołu Feel. - To będzie największe karaoke w Polsce. Nie może zabraknąć was i waszych naoliwionych głosów! Uczcie się tekstów, będziemy śpiewać do upadłego! - zaprasza Feel. - Będziemy śpiewać razem! - dodaje Cleo. 

Rozśpiewany konkurs
Dodatkową zachętą do śpiewania i uwieczniania takich wykonań jest konkurs. Wystarczy nagrać swój występ w czasie Kosmicznego Karaoke i wrzucić filmik pod postem na Facebooku Telewizji POLSAT. Gwiazda, której piosenka była wykonywana, wybierze najlepsze wideo, które zostanie pokazane wszystkim widzom. Sześciu szczęśliwców otrzyma nagrody: niespodziankę od gwiazdy oraz nagrodę od sponsora koncertu. Bądźcie kreatywni! Zaśpiewajcie i zobaczcie siebie na antenie Polsatu!

  

Na Sylwestrową Moc Przebojów 2022 zaprosili Telewizja POLSAT i Województwo Śląskie. Współorganizatorami byli Park Śląski, Stadion Śląski, a patronami medialnymi Radio Zet i Interia.

Sylwestrowa Moc Przebojów 2022 - zobacz koncert:

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat