2022-12-27

Przepowiednie wróża Roberta z Sylwestrowej Mocy Przebojów

Podczas kończącego rok koncertu Polsatu widzowie mogą zawsze liczyć nie tylko na kosmiczną zabawę, ale tez ekscytujące przepowiednie w wykonaniu najsłynniejszych wróżbitów. Tym razem szklaną kulę i karty tarota wziął w swoje ręce Robert Górski, obdarzony niezwykłym poczuciem humoru gwiazdor kabaretu. Przeczytaj, co wywróżył twojemu znakowi zodiaku.

- Debiutuje pan w nowej roli. Jak odkrył pan swoje nowe powołanie wróża?
- No jeszcze tego nie grali, wróżem jeszcze nie byłem, a bardzo mi się podoba przewidywanie przyszłości. Zajmowałem się tym trochę w „Uchu prezesa”, więc nie jest to całkiem nowa robota, ale ten kostium, który będę miał na sobie w Sylwestra, jest absolutnie oryginalny. Od charakteryzacji zażądałem także pypcia na nosie. Nigdy nie miałem czegoś takiego i wygląda to dosyć okropnie, ale też przekonująco.

- Pypeć ma wpływ na zdolności profetyczne?
- Wydaje mi się, że każdy szanujący się wróż musi mieć jakiegoś pryszcza, pieprza, piega a najlepiej pypcia z dwoma włosami, wtedy jest wiarygodny. Tak to sobie wyobraziłem i tak to zrobiliśmy.

- Zatem co nas czeka w nowym roku?
- Szczerze? Trudno przewidywać, bo to, co się wydarzyło w tym roku, było nie do przewidzenia. Nadal jesteśmy jak w tunelu prowadzącym nie wiadomo dokąd i nawet z kart i z kuli ciężko coś porządnego wywróżyć. Proponuje wszystkim, o ile jest to możliwe, żeby skupili się na życiu rodzinnym. Tego się trzeba trzymać, to jest najbliżej nas, a jak w domu jest dobrze, to wszędzie jest dobrze.

- A jakaś iskierka nadziei? Chcieliśmy zapowiadać pana występ jako najbardziej optymistyczną przepowiednię na nowy rok… albo przynajmniej najweselszą. Możemy na to liczyć?
- Tak, oczywiście. Oto oficjalna przepowiednia wróża Roberta: wszystko zdrożeje... przepraszam - stanieje! Bardzo podobne słowa, łatwo pomylić! Wszystkiego będzie w bród. Inflacja spadnie, Ruscy przegrają z kretesem. A każdy z nas będzie ładniejszy niż był.

PRZEPOWIEDNIE WRÓŻA ROBERTA:
Sprawdź jaki los czeka twój znak zodiaku w kabaretowym horoskopie z Sylwestrowej Mocy Przebojów

Baran
W tym roku czeka cię zażegnanie kryzysu wiary. Jeżeli chcesz, aby to trwało, nie słuchaj tego, co mówią biskupi, bo to wróci. Poza tym czeka cię przeprowadzka w nowe miejsce. A nie, to żona cię wywali z domu. Ale nie martw się, już w marcu do ciebie, do twoich fioletowych kolegów i do twojego parku zawita wiosna.

Byk
Jeśli będziesz chciał/chciała w tym roku zniszczyć ruski czołg, upewnij się, że nie celujesz z niego butelką wódki, albo głośnikiem, że to na pewno granatnik. Poza tym czeka cię wspaniały rok, u boku twojego cudownego męża. Trafił ci się prawdziwy skarb. Całuj go, przytulaj go, dbaj o niego. Przepraszam za tę prywatę, ale moja żona jest spod Byka. Monia… (całus).

Bliźnięta
W tym roku czeka cię gwałtowny romans. Zanim się na dobre rozkręci, upewnij się, że to jest dokładnie ta płeć, o którą ci chodziło, żeby potem nie było… że nie wiedziałem. Poza tym, niestety, czekają cię w tym roku kłopoty ze zdrowiem. Dlatego zapisz się jak najszybciej do lekarza na wizytę. Odbędzie się w 2028 roku. Jeśli ty dożyjesz, a on nie wyjedzie.

Rak
W tym roku do twojego domu zapuka miłość życia. Ale też komornik. Dlatego na wszelki wypadek nie otwieraj nikomu. Ani ty, ani żona. Poza tym niebawem twoja rodzina się powiększy, chyba że babcia nie zgodzi się, żeby dziadek sprowadził do domu kochankę na stałe.

Lew
To będzie dla ciebie bardzo ciekawy rok. Ciekawe czy uda ci się dalej spłacać kredyt. Ale o tym zadecyduje mój przeor, wróż Adam z NBP. Poza tym, w połowie roku, spotkasz kogoś, kogo dawno nie widziałeś. To człowiek, od którego kiedyś pożyczyłeś pieniądze. A on teraz zdobył twój nowy adres.

Panna
Dobra wiadomość. Czeka cię wielki spadek. A nie, to zła wiadomość. Nie inwestuj w akcje. Poza tym uważaj na zguby, kradzieże i zamykaj drzwi na skobel. Ludzie we wsi już wiedzą, że masz w piwnicy węgiel.

Waga
W tym roku, w związku z nową pracą, czeka cię mnóstwo wyjazdów… i wjazdów. Nie nadążysz opuszczać i podnosić szlabanu na parkingu. Ale nie martw się, w końcu wypłyniesz na szerokie wody. Chociaż ja na miejscu rozbitka, płynąłbym raczej w stronę lądu.

Skorpion
Jeśli budujesz dom, to w tym roku, podobnie jak w poprzednim, zdrożeje drewno, stal, ceramika, kable i płyty OSB. A i tak niczego nie będzie. Nie martw się, przynajmniej zdecydowanie poprawią się twoje relacje z dzieckiem. Chyba że jednak się nie wyprowadzi.

Strzelec
W przyszłym roku uważaj na zwierzęta. Nie podchodź do nich zbyt blisko. Wiem, że będziesz głody, ale to jest ich jedzenie. W 2023 roku uważaj także na alkohol. Zresztą, po co tak daleko wybiegać w przyszłość… uważaj jeszcze w tym roku. Ta petarda, która czeka na balkonie, strzela w drugą stronę niż myślisz.

Koziorożec
Przyszły rok to dla ciebie karty radości, spokoju, karty przynoszące odpoczynek po zawirowaniach. Czyli karty na mięso, na cukier i karta mobilizacyjna. Dlatego skup się na sprawach zawodowych. W twojej firmie szykują się zmiany, a nawet zwolnienia. Dlatego na wszelki wypadek nie udawaj, że pracujesz, tylko naprawdę pracuj. I pochowaj „małpki”.

Wodnik
W drugiej połowie roku pojawią się pieniądze, będzie można więc zaszaleć na zakupach. Pamiętaj jednak, że to nie są twoje pieniądze, po prostu pracujesz jako konwojent. Mimo to będzie to bardzo udany rok. Czeka cię podróż życia. Trafisz w naprawdę egzotyczne miejsce. To Kraśnik.

Ryby
W tym roku będziesz musiał/musiała rozstrzygnąć rodzinny spór, pogodzić zwaśnione strony. Nie wiesz, jak to zrobić? Bierz przykład z prezesa. Nikt nie potrafi tak jednać, łączyć Polaków jak on. Oczywiście tylko tych… prawdziwych. Mimo to czeka cię przełomowy rok. Trafisz w miejsce, w którym będziesz się czuł jak ryba w wodzie. Dokładnie… w Odrze.

Sylwestrowa Moc Przebojów 2022 - zobacz koncert:

Na Sylwestrową Moc Przebojów 2022 zaprosili Telewizja POLSAT i Województwo Śląskie. Współorganizatorami byli Park Śląski, Stadion Śląski, a patronami medialnymi Radio Zet i Interia.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial