2022-12-26

Michael Patrick Kelly gwiazdą Sylwestrowej Mocy Przebojów

Irlandzki wokalista dołączył do grona artystów koncertu w Parku Śląskim. W ostatnią noc 2022 roku zapraszamy na kosmiczną podróż w rytm znakomitych przebojów, a wśród nich hity, które wylansował Michael Patrick Kelly. Piosenkarz przez lata był czołową postacią legendarnego zespołu The Kelly Family. Zobacz jego występ na koncercie Sylwestrowa Moc Przebojów 2022.

Wokalista doskonale znany polskiej publiczności
Irlandzki piosenkarz i autor tekstów przez lata był członkiem niezwykle popularnego w Polsce i na świecie zespołu The Kelly Family. Solowo wylansował takie hity, jak między innymi „Beautiful Madness” i „Throwback” i „Wonders”, pochodzący z wydanej w listopadzie 2022 roku reedycji albumu „B•O•A•T•S”. Michael Patrick Kelly był gościem specjalnym koncertu „Przebój Lata RMF FM i Polsatu” podczas Festiwalu Magiczne Zakończenie Wakacji 2021. - Wystąpię w Parku Śląskim i zaśpiewam dla Was kilka piosenek w Telewizji Polsat. Pomożemy wszystkim pożegnać 2022 rok i przywitać 2023. Nie mogę się doczekać, żeby spędzić Sylwestra w Polsce. To mój pierwszy raz i bardzo się cieszę - skierował swoje słowa do widzów stacji.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Telewizja Polsat (@polsatofficial)

W Nowy Rok z nadzieją i motywacją
Występ na Sylwestrowej Mocy Przebojów to dla artysty powód do dużej ekscytacji. - Jestem naprawdę szczęśliwy, że mogę spędzić tego Sylwestra w Polsce i naprawdę nie mogę się doczekać tych wszystkich ludzi, którzy przyjdą do Parku Śląskiego cieszyć się tym przejściem z jednego roku w następny. Spróbujemy rozpocząć nowy rok z dużą ilością nadziei i wielką motywacją do pokonania wszelkich wyzwań, które mogą nadejść - podkreśla wokalista.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Telewizja Polsat (@polsatofficial)

Inni artyści Sylwestrowej Mocy Przebojów 2022
Podczas wydarzenia razem z Polsatem Nowy Rok powitają największe muzyczne gwiazdy. Wśród nich Beata Kozidrak i Bajm, Doda, Cleo, Maryla Rodowicz, Ralph Kaminski, Dawid Kwiatkowski, Grzegorz Hyży, Michał Wiśniewski, Lady Pank, LemON, Enej, bryska, Feel i Ania Dąbrowska.

Sylwestrowa Moc Przebojów 2022 - zobacz koncert:

Na Sylwestrową Moc Przebojów 2022 zaprosili Telewizja POLSAT i Województwo Śląskie. Współorganizatorami byli Park Śląski, Stadion Śląski, a patronami medialnymi Radio Zet i Interia.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat