2022-12-29

Adam Zdrójkowski: W Polsacie każdy znajdzie coś dla siebie

Najmłodszy z prowadzących Sylwestrową Moc Przebojów 2022 opowiada POLSAT.PL o kosmicznej energii tej imprezy. Na które gwiazdy najbardziej liczy? Na jakie atrakcje poleca zwrócić szczególną uwagę? Dlaczego jego zdaniem wydarzenie w Parku Śląskim to najlepsze możliwe wejście w 2023 rok? Zobacz koncert Sylwestrowa Moc Przebojów 2022 roku.

- Jaki był dla ciebie rok 2022?
- Na pewno ciekawy pod wieloma względami i przełomowy. Ale przede wszystkim był to pierwszy rok od wielu lat, kiedy czułem się dobrze. Ruszyłem do przodu, rozwijam się. A to zdecydowanie fajne uczucie.

- Prowadzący mają wyjątkowe stroje, impreza zapowiada się kosmicznie. Dlaczego warto spędzić Sylwestra z Polsatem?
- Tak jak wszystkie Sylwestry z Polsatem: dlatego, że będzie dobra zabawa. Tworzymy wielkie karaoke, więc każda osoba, która przyjdzie do Parku Śląskiego, może z nami pośpiewać. Będą telebimy z tekstami piosenek, ale też mnóstwo gwiazd, tańca, zabawy, uśmiechu.

- Czy osoba występująca na karaoke pojawi się też w telewizji?
- Tak, jak najbardziej. W konkursie widzowie będą z nami śpiewali i wysyłali filmiki na naszego facebooka, jak się razem z nami bawią - czy to przed telewizorem, czy w Parku Śląskim. Trzymam kciuki za wszystkich!

- Obsada Sylwestrowej Mocy Przebojów jest imponująca. Na które gwiazdy najbardziej czekasz?
- Jestem wielkim fanem Igora Herbuta, więc na pewno zespół LemON. Również Enej, który uwielbiam za ich wspaniałą energię. Będzie także Doda i mnóstwo innych gwiazd. Cieszę się, że mogę ich zapowiedzieć i z nimi pośpiewać. Line-up koncertu jest bardzo fajny i - co charakterystyczne dla Polsatu - przekrój muzyczny jest naprawdę duży. Od muzyki rozrywkowej, przez bardziej klasyczne przeboje, przy których bawili się nasi rodzice, aż po muzykę młodzieżową dla nastolatków. Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie.

- Czego życzysz widzom Polsatu na rok 2023?
- Przede wszystkim dużo radości i uśmiechu. Jak najmniej rozterek, a jak najwięcej pozytywnego myślenia w tych dziwnych czasach, w których nam przyszło żyć. A także, żeby nowy rok był lepszy od poprzedniego.

  

Na Sylwestrową Moc Przebojów 2022 zaprosili Telewizja POLSAT i Województwo Śląskie. Współorganizatorami byli Park Śląski, Stadion Śląski, a patronami medialnymi Radio Zet i Interia.

Sylwestrowa Moc Przebojów 2022 - zobacz koncert:

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat