2022-12-28

Marcelina Zawadzka: Zabieramy naszych widzów w piękną bajkę

Prezenterka, fotomodelka i Miss Polonia 2011 opowiada POLSAT.PL o gwiazdach i niespodziankach, na które warto czekać podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów. Co fascynuje ją za kulisami takiej imprezy? Których artystów najbardziej wyczekuje i dlaczego? Zobacz wideo z rozmowy, a także cały koncert Sylwestrowa Moc Przebojów 2022 roku.

- Zanim przejdziemy do przyszłości, pochylmy się na przeszłością. Jaki był rok 2022?
- Wyjątkowy! Bardzo się cieszę, że cały czas jestem w rodzinie Polsatu i w Sylwestra mogę bawić się razem z państwem, tak jak świetnie bawiłam się w poprzednim roku. Bardzo się cieszę, że wzięłam rok 2022 właśnie w taką klamrę - otworzyłam go, a teraz zamykam razem z Polsatem i widzami. A był to czas intensywny, pełen podróży, ale upłynął też u mnie pod znakiem miłości. Dużo rzeczy się ustabilizowało. I na następny rok życzę sobie jeszcze więcej stabilizacji i jeszcze więcej miłości.

- Dlaczego warto spędzić tego Sylwestra z Polsatem?
- Zaczynamy kosmicznie. Zabieramy was w piękną, muzyczną bajkę. Na scenie Doda, Maryla Rodowicz, Beata Kozidrak, Ralph Kamiński, Dawid Kwiatkowski, wielu wspaniałych muzyków. Dawid Kwiatkowski w Nowy Rok ma urodziny, więc cieszę się, że możemy wszyscy na scenie kroić tort i o godzinie dwunastej wspólnie cieszyć się zarówno jego świętem, jak i przejściem w 2023 rok. I to jedna z kolejnych przyczyn, dla których fajnie jest być w rodzinie Polsatu.

- A jakie niespodzianki dla widzów?
- Z tego, co słyszałam, to będzie śpiewała osoba, która zazwyczaj tego nie robi. Ale to niespodzianka, nie mogę zdradzić, o kogo chodzi. A poza tym niespodzianek będzie sporo. Zaskoczymy choćby tym, co właśnie teraz robimy na planie, czyli kosmosem. Zapraszam serdecznie przed telewizory, bo będzie się działo!

- Podobno będzie się działo także na miejscu, bo chcecie nawiązać dużo interakcji z publicznością pod sceną.
- Tak, zawsze nawiązujemy dużo interakcji z widzami. To ciepło, które wysyłamy zgromadzonym przed telewizorami, chcemy też czerpać od ludzi obecnych na koncertach na żywo. Przychodzą tam dla nas, chcą się z nami bawić, chcą słuchać dobrej muzyki i być częścią tego, co pokazujemy w telewizji. Widownia jest dla nas bardzo ważna!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Marcelina Zawadzka (@marcelina_zawadzka)

- Na których wykonawców najbardziej czekasz?
- Jestem ciekawa, którą piosenkę zaśpiewa Doda, bo ma teraz dużo nowości oraz, jaki show pokaże, bo ona zawsze wjeżdża na scenę ze wszystkim, z czym się da. No i Maryla Rodowicz. Uwielbiam, jak ona się przebiera. Na trzydziestoleciu Polsatu miała piękną suknię - cielistą z czerwonymi kokardkami. Po prostu jest królową! Wychodzi chyba na to, że bardziej czekam na kobiety, ich kreacje i ich twórczość. Ale na pewno Ralph Kamiński też zaskoczy.

- Nowe miejsce, Park Śląski, również brzmi ekscytująco.
- Debiutuję na tej scenie. Chyba nikt z naszej ekipy tam wcześniej nie był. Jestem ciekawa nie tylko jak scena, ale też co pod nią. To miejsce, gdzie będę przebiegać, żeby nikt mnie nie widział (śmiech). Cała logistyka tej przestrzeni i to, jak składają, montują te wszystkie rurki, śrubki - jestem tym zafascynowana. Zawsze lubię obserwować tę drugą stronę. Ile pracy ludzie w to wkładają i jak szybko to później rozmontowują, bo ta scena jedzie zaraz w inne miejsce. Fachowcy, którzy to wszystko robią, biorą odpowiedzialność za ludzi, za nas wszystkich, którzy tam jesteśmy. To jest trudna robota, nie? A nie że wyjdziesz w sukience i coś poopowiadasz. Dziękujemy bardzo za tę pracę wszystkim, którzy pracują na zapleczu i wkładają w tę pracę bardzo dużo serca i profesjonalizmu.

- A czego życzysz widzom Polsatu na rok 2023?
- Żebyśmy byli spokojni o nasze jutro, inflacja nie rosła, a wiadomości dotyczące kredytów były stabilne i nieprzyjemnie nie zaskakiwało nas jutro. Żebyśmy mieli dużo miłości dla siebie samych, naszych rodzin, sąsiadów i po prostu wszyscy się wspierali. Dziękuję, że jesteście tacy wyjątkowi i nadal jesteście z nami w tym trudnym czasie.

  

Na Sylwestrową Moc Przebojów 2022 zaprosili Telewizja POLSAT i Województwo Śląskie. Współorganizatorami byli Park Śląski, Stadion Śląski, a patronami medialnymi Radio Zet i Interia.

Sylwestrowa Moc Przebojów 2022 - zobacz koncert:

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat