2022-07-28

Debiut w „Tańcu z Gwiazdami”. Michael Danilczuk celuje w finał

Na parkiet wnosi doświadczenie, energię oraz entuzjazmem. Czy to wystarczy do odniesienia sukcesu w programie? Choć Michael Danilczuk ma na koncie wiele dokonań, także w produkcjach rozrywkowych, w „Dancing with the Stars” jeszcze nie występował. Jak poradzi sobie w 13. edycji? Odpowiedź od 29 sierpnia w poniedziałek o godz. 20:05 w Polsacie.

Oglądaj Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami online na polsatgo.pl.

Skazany na taniec
Naturalny talent i predyspozycje do tańca Michael Danilczuk odkrył w wieku siedmiu lat i już rok później startował w pierwszych zawodach. Na liście jego sukcesów jest między innymi wicemistrzostwo Polski juniorów. Reprezentował nasz kraj na wielu prestiżowych turniejach. Przez wiele lat występował zawodowo, podróżując po całym świecie.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

Występ przed królową!
Wielokrotnie był choreografem w brytyjskiej edycji „Tańca z Gwiazdami” o nazwie „Strictly Come Dancing”. Występował nawet przed królową Anglii! W 2020 roku wraz z partnerką wygrał prestiżowy program BBC „The Greatest Dancer”. Obecnie dzieli się swoją pasją, prowadząc szkołę tańca „Michael Dance Studio” w Londynie.

13. edycja programu Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami od 29 sierpnia w poniedziałek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat