2022-07-26

Dominik Rudnicki-Sipajło gotowy do walki na parkiecie!

Doświadczony instruktor w 13. edycji „Dancing with the Stars”. Dominik Rudnicki-Sipajło regularnie ćwiczy na siłowni, uprawia sport, kocha aktywny tryb życia. Ale największą miłością obdarzył taniec i jego nauczanie. Jak dobrze wyszkoli swoją partnerkę w „Tańcu z Gwiazdami”? Nowe odcinki od 29 sierpnia w poniedziałek o godz. 20:05 w Polsacie.

Oglądaj Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami online na polsatboxgo.pl.

Kim jest Dominik Rudnicki-Sipajło?
Jak większość utytułowanych tancerzy treningi rozpoczął w bardzo młodym wieku. Warto było, bo lista jego sukcesów jest naprawdę imponująca. To tancerz klasy „S” w stylu latynoamerykańskim, finalista Blackpool Dance Festival, wicemistrz International Championships, dwukrotny mistrz Polski, wielokrotny finalista Grand Prix Polski!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

Przekazuje wiedzę innym
Obecnie zajmuje się prowadzeniem zajęć tanecznych w przedszkolach oraz kursów dla nieco starszych uczniów w szkołach tańca. Udziela także lekcji indywidualnych, a jego podopieczni z powodzeniem startują w prestiżowych turniejach. Ponadto coraz bardziej pochłania go nowa pasja - filmowanie wydarzeń tanecznych. A nagrane materiały publikuje w sieci.

13. edycja programu Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami od 29 sierpnia w poniedziałek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat