2022-07-27

Jacek Jeschke w „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”

W programie Polsatu czuje się znakomicie, a swoje partnerki uczy miłości do tańca. W parze z Anną Karczmarczyk wygrał piątą edycję show Polsatu, pokonując między innymi... swoją życiową partnerkę, Hannę Żudziewicz. Jak daleko zajdzie w 13. sezonie produkcji? „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” od 29 sierpnia w poniedziałek o godz. 20:05 na antenie stacji.

Oglądaj Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami online na polsatgo.pl.

Długa lista tanecznych sukcesów
Jacek Jeschke ma najwyższą taneczną klasę „S” w tańcach standardowych i latynoamerykańskich. Jest wicemistrzem świata oraz mistrzem Europy w stylu standardowym w kategorii Youth. Wygrał również trzy największe turnieje tańca na świecie w kategorii do 21 lat: Blackpool, UK, International. Do jego największych sukcesów należy także mistrzostwo Europy Show Dance z 2019 roku.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

Rywalizacja z bliskimi
W „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” często rywalizuje z bratem Wojciechem oraz... ukochaną. Jego życiową partnerką jest bowiem Hanna Żudziewicz, która nie występuje w 13. edycji. Para spodziewa się dziecka. Na parkiecie programu Jackowi Jeschke towarzyszyły natomiast dotychczas między innymi Ewa Błachnio, Paulina Chylewska, Barbara Kurdej-Szatan oraz Anna Karczmarczyk, z którą sięgnęli po wygraną w piątej edycji.

13. edycja programu Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami od 29 sierpnia w poniedziałek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat