2022-07-27

Michał Bartkiewicz w „Tańcu z Gwiazdami”. Po kolejny sukces?

Zdobywca Kryształowej Kuli ponownie na parkiecie „Dancing with the Stars”. Michał Bartkiewicz wygrał 11. edycję tanecznego show w swoim debiucie w programie. Jego partnerką była Edyta Zając. Czy z nową gwiazdą u boku ponownie zyska uznanie jurorów i widzów? Nowe odcinki od 29 sierpnia w poniedziałek o godz. 20:05 w Polsacie.

Oglądaj Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami online na polsatgo.pl.

Nie schodzi z podium
Po zwycięstwie w 11. edycji „Dancing with the Stars” Michał Bartkiewicz zajął trzecie miejsce w kolejnym sezonie programu. Jego partnerką była aktorka Oliwia Bieniuk. Widzowie pokochali go za wrażliwość, otwartość i spontaniczność, a jurorzy za niezwykłą skuteczność w pracy nad kolejnymi występami.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

Kim jest Michał Bartkiewicz?
Posiada międzynarodową klasę taneczną „S” w stylu latynoamerykańskim. Jest trzykrotnym finalistą mistrzostw Polski, wielokrotnym półfinalistą i finalistą prestiżowych turniejów międzynarodowych, między innymi German Open, Dutch Open, St. Petersburg Open. Poza tańcem pasjonuje się modą oraz... rysuje damskie akty.

13. edycja programu Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami od 29 sierpnia w poniedziałek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat