2022-07-28

Czym Julia Suryś zaskoczy na parkiecie widzów i partnera?

Tancerka 13. edycji „Dancing with the Stars” gotowa do rywalizacji o Kryształową Kulę. Julia Suryś mimo młodego wieku ma na koncie wiele sukcesów tanecznych, ale treningi i występy na parkiecie to nie jedyna jej pasja. Jakie jeszcze talenty pokaże w programie Polsatu? „Taniec z Gwiazdami” od 29 sierpnia w poniedziałek o godz. 20:05 na antenie stacji.

Oglądaj Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami online na polsatgo.pl.

Julia Suryś prywatnie
To wielokrotna medalistka mistrzostw Polski i finalistka międzynarodowych turniejów tanecznych. Interesuje się muzyką i piłką nożną, a w wolnych chwilach podróżuje, gra na fortepianie i spędza czas z najbliższymi. Swoim życiem chętnie dzieli się z fanami w mediach społecznościowych.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

Na parkiecie i wybiegu
Taneczne umiejętności to tylko jedna z pasji Julii Suryś. Na co dzień intensywnie pracuje i spełnia się w branży modelingowej. Wystąpiła w kampaniach wielu znanych marek oraz pozowała w sesji do edytorialu czasopisma HOT Magazine. Chodziła na wybiegach między innymi w Londynie, Mediolanie, Hiszpanii, Grecji czy Portugalii.

13. edycja programu Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami od 29 sierpnia w poniedziałek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat