2022-07-25

Oficjalnie! Rafał Maserak w walce o Kryształową Kulę

Stałego bywalca programu nie mogło zabraknąć w „Tańcu z Gwiazdami” jesienią 2022 roku. Rafał Maserak brał udział we wszystkich edycjach „Dancing with the Stars” w Polsacie. Jego partnerkami były między innymi Marcelina Zawadzka i Elżbieta Romanowska, a w 12. sezonie Magdalena Kajrowicz, z którą zajął drugie miejsce. Nowe odcinki tanecznego show od 29 sierpnia w poniedziałek o godz. 20:05 na antenie stacji.

Oglądaj Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami online na polsatgo.pl.

Ma coś do zdobycia
Rafał Maserak jest z pewnością jednym z najbardziej rozpoznawalnych tancerzy show. W Polsacie cztery razy docierał do finału, a jednak  dotychczas nie udało mu się sięgnąć po Kryształową Kulę. Z kim zatańczy w parze w 13. edycji programu?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

Wiele talentów
Na parkiecie ekspresyjny, pełen energii i pasji. Ma najwyższą klasę taneczną „S” w tańcach standardowych i latynoamerykańskich. Doskonale sprawdza się jednak nie tylko w tej profesji. Jako zawodnik uczestniczył w „Ninja Warrior Polska”, wygrał specjalną edycję „Top Chef. Gwiazdy od kuchni”, współprowadził Sylwestrową Moc Przebojów, a także doskonale odnalazł się na planie serialu „Pierwsza miłość”!

13. edycja programu Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami od 29 sierpnia w poniedziałek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat