2022-07-25

Zwyciężczyni „Love Island” w „Dancing with the Stars”

Sylwia Madeńska pierwszą ogłoszoną tancerką 13. edycji. Dla triumfatorki randkowego reality show Polsatu to drugi występ w programie „Taniec z Gwiazdami”. Podczas 11. sezonu na parkiecie towarzyszył jej Mikołaj Jędruszczak. Jak poradzi sobie w walce o Kryształową Kulę z nowym partnerem? Odpowiedź od 29 sierpnia w poniedziałki o godz. 20:05 na antenie stacji.

Oglądaj Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami online na polsatboxgo.pl.

Z hiszpańskiej willi na parkiet
Widzowie Polsatu doskonale pamiętają, że to Sylwia Madeńska jest zwyciężczynią pierwszej edycji „Love Island. Wyspa miłości”. Program wygrała wspólnie z... Mikołajem Jędruszczakiem! W 2020 roku los połączył ich na parkiecie „Dancing with the Stars”. Zajęli siódme miejsce.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

Mistrzyni tańca
Sylwia Madeńska sukcesy na parkiecie zaczęła odnosić na długo przed występami w telewizji. Trenuje od dziecka, ma międzynarodową klasę S w tańcach latynoamerykańskich. Na co dzień jest instruktorką, ale można ją również zobaczyć na scenie podczas wielu programów rozrywkowych. W 2021 roku dołączyła do grupy Kris Crew w kilku odcinkach 16. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

13. edycja programu Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami od 29 sierpnia w poniedziałki o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat