2022-07-26

„Dancing with the Stars”: Janja Lesar tancerką w 13. edycji

Na parkiecie „Tańca z Gwiazdami” sięgnęła już po Kryształową Kulę. Wygrała jubileuszowy, dziesiąty sezon tanecznego show w Polsacie razem z Damianem Kordasem. Czy powtórzy ten sukces? Wielokrotnie była także choreografką par uczestniczących w programie. 13. edycja „Dancing with the Stars” od 29 sierpnia w poniedziałek o godz. 20:05 na antenie stacji.

Oglądaj Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami online na polsatgo.pl.

Gwiazda parkietu i sceny
Janja Lesar zaczęła tańczyć w wieku pięciu lat. Talent i pasja doprowadziły ją do zwycięstw w prestiżowych turniejach, między innymi British Open w Blackpool. Zapewniły także triumf w mistrzostwach Słowenii oraz finał mistrzostw świata w tańcach latynoamerykańskich. Fani znają ją również z występów na deskach Teatru Narodowego w Warszawie oraz Teatru Studio Buffo.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

Wiele talentów
Tancerka ma ogromne doświadczenie w rywalizacji o Kryształową Kulę. Zanim sięgnęła po zwycięstwo z Damianem Kordasem, jej partnerami byli między innymi Michał Koterski, Paweł „Popek” Mikołajuw, Sebastian Stankiewicz, Denis Urubko oraz Dawid Kwiatkowski. Wystąpiła również w teledysku tego ostatniego do piosenki „Afraid”.

13. edycja programu Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami od 29 sierpnia w poniedziałek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat