2022-07-26

„Taniec z Gwiazdami”: Wiktoria Omyła w popularnym show

Z kim wystąpi w parze i na co ją stać? W 12. edycji „Dancing with the Stars” Wiktoria Omyła była najmłodszą instruktorką. Razem z Łukaszem Jurkowskim zajęła piąte miejsce. W 13. sezonie produkcji Polsatu chce poprawić ten wynik i sięgnąć po Kryształową Kulę. Nowe odcinki programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” od 29 sierpnia w poniedziałek o godz. 20:05 na antenie stacji.

Oglądaj Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami online na polsatgo.pl.

Zna smak podium programu
W poprzednich edycjach „Tańca z Gwiazdami” jej partnerami byli Adam Zdrójkowski, Marcin Korcz, Marcin Bosak, Tomasz Oświeciński oraz Łukasz „Juras” Jurkowski. Z dwoma pierwszymi w 2016 i 2017 roku zajęła trzecie miejsce. Czas na pierwszy finał?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

Zawsze z pozytywną energią
Mimo młodego wieku Wiktoria Omyła może pochwalić się wieloma sukcesami na turniejach tanecznych w Polsce i za granicą. Ma najwyższą międzynarodową klasę taneczną „S” w stylu standardowym i latynoamerykańskim. Jest mistrzynią Polski oraz wicemistrzynią świata. Na parkiecie stawia na ekspresję, uśmiech i pozytywne nastawienie. Czy takim podejściem zarazi swojego partnera w programie?

13. edycja programu Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami od 29 sierpnia w poniedziałek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat