2022-07-27

Robert Rowiński na podbój tanecznego programu Polsatu

Zawodowy tancerz, instruktor, choreograf i model w 13. edycji „Dancing with the Stars”. Robert Rowiński występuje na parkietach całego świata, osiągając sukcesy w prestiżowych turniejach i programach rozrywkowych. Jest doktorem socjologii, który pracę dyplomową napisał o psychologii tańca. O swojej pasji wie zatem wszystko! Czy to wystarczy do wygranej? Odpowiedź od 29 sierpnia w poniedziałek o godz. 20:05 w Polsacie.

Oglądaj Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami online na polsatboxgo.pl.

Kolekcjoner tytułów
Tancerz 13. edycji „Dancing with the Stars” to utytułowany i ceniony profesjonalista, występujący między innymi w najlepszym na świecie show tanecznym o nazwie „Burn The Floor”. Ponadto mistrz Polski Salsy 2013 i wicemistrz Anglii Closed British 2008-2009. Do swoich największych osiągnięć zalicza także drugie miejsce na największym turnieju świata „The International of London” w kategorii Rising Stars, czwartą lokatę w UK Championships i taki sam wynik podczas Team Match największego festiwalu świata Blackpool Anglia 2009. Występował także na deskach Teatru Wielkiego Opery Narodowej w operze „Traviata”, musicalu „Dance Temptation” oraz „Dance Star” wystawianego w San Francisco oraz Casino Theatre Niagara Falls w Kanadzie. Na koncie ma także kilka lat kariery w Anglii - tańczył na deskach słynnego West Endu w Londynie.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

O tańcu wie wszystko
Robert Rowiński jest także doktorem socjologii. Pracę dyplomową napisał na temat psychologii emocji w tańcu. O swojej pasji wie zatem bardzo wiele, ale przede wszystkim docenia jej rozrywkowy, a nie naukowy aspekt. „Taniec z Gwiazdami” jest mu bardzo dobrze znany, bo zwyciężył w tureckiej edycji programu, a także był sędzią w ukraińskiej wersji show. Od trzech lat występuje także w irlandzkim „Dancing with the Stars”, w którym dotarł do finału w parze z piosenkarką Clioną Hagen. Obecnie swoje doświadczenie taneczne wykorzystuje w koszalińskiej i kołobrzeskiej szkołach tańca, których jest twórcą.

13. edycja programu Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami od 29 sierpnia w poniedziałek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat