2019-08-15

„Dancing with the Stars”: Reni Jusis tańczy z Miszą Steciukiem

0

Wokalistka tworzy parę z nowym tancerzem w show Polsatu. Czego można spodziewać się po tym duecie? Misza Steciuk ma charyzmę, poczucie humoru i jest świetnie przygotowany technicznie. Reni Jusis to prawdopodobnie jedna z najmocniejszych gwiazd tej edycji, bo ze sceną, muzyką i rozrywką zna się od lat jak nikt inny. Dzięki tej dwójce widzowie „Tańca z Gwiazdami” na pewno będą się świetnie bawić. Czy okażą się sensacją?

Artystki nie trzeba nikomu specjalnie przedstawiać, bo jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych wokalistek w Polsce. Dawniej „Zakręcona”, a dzisiaj „Ćma”, jak tytuły jej hitów. Dorobek ma imponujący i bardzo wszechstronny. Elektronika, pop, dance, house czy soul - odnajduje się w każdym stylu, również jako autorka tekstów i producentka nagrań. Czy Reni Jusis na parkiecie równie dobrze poradzi sobie z rumbą, paso doble, tangiem czy cha-chą?

Misza Steciuk jest debiutantem w „Dancing with the Stars”. Tańczy od najmłodszych lat, a zaczynał, gdy miał ich zaledwie dziesięć. Swój udział w show Polsatu kwituje krótko i dosadnie. - Mam dużo osiągnięć na swoim koncie, a teraz zamierzam wygrać „Taniec z Gwiazdami” - deklaruje. Jak Rosjanin poradzi sobie na parkiecie wśród tancerzy, którzy znają program i kulisy znacznie lepiej?

Czym zaskoczą widzów? Jak zbudują grupę fanów, dzięki którym będą mogli awansować z odcinka na odcinek?

10. edycja Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami od września w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

Zobacz także:
„Taniec z Gwiazdami”: Rafał Szatan już wie, jaki lubi styl
Monika Miller o reakcji fanów na „Taniec z Gwiazdami”
Najbardziej urzekające tańce 9. edycji „Dancing with the Stars”
Najlepsze kreacje modowe w 9. sezonie „Tańca z Gwiazdami”
„Taniec z Gwiazdami”: Jak powstała muzyka do programu?
„Taniec z Gwiazdami”: Oto zwycięzcy dziewiątej edycji!

Komentarze
© Polsat 2020