2019-08-02

„Taniec z Gwiazdami”: Rafał Szatan już wie, jaki lubi styl

0

Uczestnik 10. edycji „Dancing with The Stars” specjalnie dla POLSAT.PL. Na które tańce aktor i piosenkarz czeka najbardziej? Jak wypadły pierwsze próby do programu? Czy decyzja o tym, aby pojawić się w „Tańcu z Gwiazdami” była dla niego prosta, a może miał wątpliwości? Rafał Szatan będzie rywalizować o prestiżową Kryształową Kulę m.in. z żoną, Barbarą Kurdej-Szatan. Fani pary już nie mogą się doczekać! Kto zajdzie dalej, a może... spotkają się w finale?

Zwycięzca 10. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” nie kryje, że oboje długo się zastanawiali, czy w ogóle podjąć wyzwanie, jakim jest udział w „Tańcu z Gwiazdami”. - Miałem pewnego rodzaju „zagwozdkę”. Termin pierwszego live’a pokrywa się z premierą w teatrze. To jest akurat dzień po dniu - zdradził. - Szczerze przyznam, to nie do końca dobry pomysł, aby łączyć te dwie rzeczy, ale porozmawialiśmy z Basią i stwierdziliśmy, że czemu nie spróbować. Warto powalczyć! - dodał w rozmowie z POLSAT.PL podczas oficjalnej sesji zdjęciowej. Na pewno dla pary program będzie niezapomnianą przygodą!

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

Do pierwszych zdjęć promujących show Rafał Szatan pozował z żoną. - Musieliśmy już zaprezentować pewnego rodzaju figury taneczne. Było bardzo wesoło i pozytywnie - wskazał. Artysta ujawnił również, na jakie tańce czeka najbardziej. - Mieliśmy próbne zapoznanie się z choreografami, żeby zobaczyć, gdzie nam się bioderko rusza i ogólnie jaka jest nasza predyspozycja ruchowa (śmiech). Wydaje mi się, że łacina będzie ciekawsza, bardziej dla mnie - przekonywał aktor. Przekonamy się już jesienią!

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez 🅱ASIA SZATAN FANCLUB 💎 (@basiaszatan)

Czego życzyć aktorowi w nadchodzących zmaganiach? - Dużo siły i świeżości umysłu, żeby wszystko zapamiętywać i przyswajać. No i żeby ciało wytrzymało. To kondycyjnie ciężki okres - podsumował Rafał Szatan. Trzymamy kciuki! Powodzenia!

10. edycja Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami od września w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

Zobacz także:
Najbardziej urzekające tańce 9. edycji „Dancing with the Stars”
Najlepsze kreacje modowe w 9. sezonie „Tańca z Gwiazdami”
„Taniec z Gwiazdami”: Jak powstała muzyka do programu?
„Taniec z Gwiazdami”: Oto zwycięzcy dziewiątej edycji!

Komentarze
© Polsat 2019