2019-08-13

„Taniec z Gwiazdami”: Monika Miller, a z nią... Jan Kliment!

0

Czy ta sensacyjna para roztańczy widzów Polsatu w 10. edycji show? Charyzmatyczna i jedyna w swoim rodzaju fotomodelka oraz influencerka trenuje pod okiem tancerza, który w „Dancing with the Stars” zdobył już trzy razy z rzędu Kryształową Kulę. Ta dwójka może sporo namieszać! Czy Jan Kliment po raz czwarty doprowadzi gwiazdę do zwycięstwa?

Monika Miller to nietuzinkowa postać, która przyciąga wzrok i wręcz hipnotyzuje. Przede wszystkim przed obiektywem aparatów pozując do zdjęć typu editorial, beauty, fashion, czy pin up. Jej alternatywny styl odkryło już wielu znanych stylistów i fotografów. Artystka występuje również w teledyskach, a niebawem rozpocznie karierę w nowej branży, ponieważ wydaje swój debiutancki singiel. Mimo natłoku zajęć zgodziła się wystąpić w show Telewizji POLSAT. Czy oko kamery polubi ją równie mocno, a w tańcu odnajdzie się z podobną łatwością?

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Janek pyta czy chcecie poznać jego partnerkę?😉Czas najwyższy! @janekkliment @m1ller.exe #tanieczgwiazdami

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

Ogromnym wsparciem dla uczestniczki będzie Jan Kliment, którego widzowie dosłownie ubóstwiają. Nie tylko za to, że wygrywa raz za razem w „Dancing with the Stars”, ale dlatego, że jest tancerzem, który wyzwala najskrytsze emocje. Czech nie wstydzi się łez, co pokazywały poprzednie edycje. Gdy ostatnio prowadził do zwycięstwa niewidomą mistrzynię świata w lekkoatletyce - Joannę Mazur, udowodnił całej Polsce, że nie ma rzeczy niemożliwych i każde marzenie da się spełnić. Czy w jubileuszowym show dopisze do długiej listy swoich osiągnięć kolejny sukces?

Atmosfera robi się coraz bardziej gorąca, a fani programu chętnie analizują szanse poszczególnych par. Za wszystkich trzymamy kciuki!

10. edycja Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami od września w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

Zobacz także:
„Taniec z Gwiazdami”: Rafał Szatan już wie, jaki lubi styl
Monika Miller o reakcji fanów na „Taniec z Gwiazdami”
Najbardziej urzekające tańce 9. edycji „Dancing with the Stars”
Najlepsze kreacje modowe w 9. sezonie „Tańca z Gwiazdami”
„Taniec z Gwiazdami”: Jak powstała muzyka do programu?
„Taniec z Gwiazdami”: Oto zwycięzcy dziewiątej edycji!

Komentarze
© Polsat 2019