2019-08-15

To nie żart! Adam Małczyk w parze z Hanną Żudziewicz

0

Jak znany komik zaprezentuje się w 10. edycji „Tańca z Gwiazdami”? Czego można spodziewać się po uczestniku? Z pewnością doświadczenia w show na żywo oraz wiele uśmiechu i dobrej zabawy, a to jest najważniejsze! Towarzyszy mu bardzo doświadczona tancerka - Hanna Żudziewicz, która już raz zdobyła Kryształową Kulę. Oboje będą sporą konkurencją w całym zestawieniu.

Widzowie znają go doskonale z programów satyrycznych. Adam Małczyk jest współzałożycielem i liderem Formacji Chatelet - krakowskiego kabaretu form niebywałych, który na scenie jest nieprzerwanie już od ponad dwudziestu lat. Ich pełne humoru skecze często gościły w niedzielne wieczory w Polsacie, np. pod szyldem „Kabaret na Żywo”. Innymi słowy, zawodowo artysta zajmuje się uszczęśliwianiem publiczności. Czy w „Tańcu z Gwiazdami” razem ze swoją nową partnerką uszczęśliwi wymagające jury i publiczność?

Dla Hanny Żudziewicz to już szósta edycja „Dancing with the Stars”, może więc śmiało myśleć o głównym celu. Tym bardziej że w parze z aktorem Robertem Wabichem zrealizowała go jesienią 2016 roku. Niedawno wraz ze swoim zawodowym i życiowym partnerem Jackiem Jeschke awansowała do półfinału programu „World of Dance - Polska”. Ta ambitna tancerka z pewnością nie da za wygraną i pokaże swój taneczny kunszt. Wszyscy rywale powinni mieć się na baczności.

Emocje przed startem nowej odsłony programu są coraz większe! Komu kibicujecie najmocniej?

10. edycja Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami od września w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

Zobacz także:
„Taniec z Gwiazdami”: Rafał Szatan już wie, jaki lubi styl
Monika Miller o reakcji fanów na „Taniec z Gwiazdami”
Najbardziej urzekające tańce 9. edycji „Dancing with the Stars”
Najlepsze kreacje modowe w 9. sezonie „Tańca z Gwiazdami”
„Taniec z Gwiazdami”: Jak powstała muzyka do programu?
„Taniec z Gwiazdami”: Oto zwycięzcy dziewiątej edycji!

Komentarze
© Polsat 2020