2019-08-12

Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke razem na parkiecie

0

Przedstawiamy kolejnych bohaterów „Dancing with the Stars”. Na ilu fanów może liczyć ta para w 10. edycji show Polsatu? Barbara Kurdej-Szatan ostro trenuje, żeby zademonstrować szerszej publiczności kolejny ze swoich talentów. I bardzo dobrze! Takiego tanecznego ducha walki potrzeba, aby zdobyć główną nagrodę - Kryształową Kulę. Wspierać i motywować ją będzie doświadczony Jacek Jeschke, który zna już smak zwycięstwa. Są skazani na sukces?

Widzowie ją kochają - piękna, zdolna, pełna uśmiechu i wielkiej sympatii. Taka jest właśnie Barbara Kurdej-Szatan, która z radością przyjęła zaproszenie do programu. Udział w „Tańcu z Gwiazdami” to dla niej kolejne wspaniałe doświadczenie. Aktorka znana z serialu „W rytmie serca” doskonale wie, że nic nie przychodzi samo, więc natychmiast zaczęła przygotowania do pierwszego odcinka. Mocno determinuje ją także rywalizacja z mężem Rafałem, który również jest wśród uczestników. Kto z nich na dłużej zagości w show? A może spotkają się w finale?

Szanse są bardzo duże, bo artystka znalazła się w bardzo dobrych rękach, a dokładniej - w ramionach. Wszystkie jej troski mogą teraz odejść w zapomnienie. Ambitny Jacek Jeschke to gwarancja profesjonalizmu. Tancerz już trzykrotnie uczestniczył w „Dancing with the Stars”, a raz zrealizował upragniony cel i z Anną Karczmarczyk sięgnął po wymarzoną przez wszystkich Kryształową Kulę. Fani tańca podziwiali go także w „World of Dance - Polska”, gdzie razem z Hanną Żudziewicz został półfinalistą. Czy z Barbarą Kurdej-Szatan awansuje jeszcze dalej?

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Basia Kurdej-Szatan zdradza z kim tańczy! Zaskoczenie?😉 @kurdej.szatan @jacekjeschke

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

To ten moment, kiedy wielbiciele programu zaczynają powoli upatrywać faworytów. Nowa edycja „Tańca z Gwiazdami” już jesienią w Telewizji POLSAT!

10. edycja Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami od września w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

Zobacz także:
„Taniec z Gwiazdami”: Rafał Szatan już wie, jaki lubi styl
Monika Miller o reakcji fanów na „Taniec z Gwiazdami”
Najbardziej urzekające tańce 9. edycji „Dancing with the Stars”
Najlepsze kreacje modowe w 9. sezonie „Tańca z Gwiazdami”
„Taniec z Gwiazdami”: Jak powstała muzyka do programu?
„Taniec z Gwiazdami”: Oto zwycięzcy dziewiątej edycji!

Komentarze
© Polsat 2019