2019-08-07

„Taniec z Gwiazdami”: Ola Kot w parze z Tomaszem Barańskim

0

Czy będą ulubieńcami widzów 10. edycji „Dancing with the Stars”? Popularna prezenterka Radia Eska oraz Eska.tv jest bardzo zadowolona z tanecznego nauczyciela i trenera. Tomasz Barański to bardzo doświadczony tancerz i choreograf, który w show Polsatu chętnie podejmował się już trudnych wyzwań. Jakie efekty przyniesie ich wspólna praca na treningach?

Tak prezentowali się podczas sesji zdjęciowej. Pasują do siebie? Fani „Tańca z Gwiazdami” już twierdzą w komentarzach, że to „idealna para” i „świetny wybór”!

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

To już oficjalne! Ola kot zatańczy z Tomaszem Barańskim💥 @tomaszbaranski @olakot_ #tanieczgwiazdami #tzg10 #kotnabarana

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

Nikt nie ma chyba wątpliwości, że pomiędzy Olą Kot oraz Tomaszem Barańskim jest chemia. Oboje są szczęśliwi z takiego połączenia. - Jestem do Twojej dyspozycji - powiedział tancerz do uczestniczki, zapewniając, że może na nim polegać. Piękna prezenterka nawet zażartowała, że tworzą „związek taneczny”. Jak widać, możemy spodziewać się z ich strony wyśmienitej zabawy. W każdym dobrym związku jest zawsze mnóstwo nieprzewidzianych pozytywnych emocji i zdarzeń. Czy ta energia doprowadzi ich do Kryształowej Kuli?

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Oto Ola Kot💥 opowiada o swoim partnerze tanecznym. O kim mówi? To jeszcze tajemnica, ale może zgadniecie? @olakot_ @eska_tv #tanieczgwiazdami

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

Tomasz Barański jest doświadczonym zawodnikiem, ale jednocześnie wymagającym trenerem. Nie ulega presji i sumiennie przygotowuje swoje partnerki do tego, aby walczyły o główną nagrodę. Poprzednia edycja pokazała także, że jest świetnym motywatorem i wsparciem w trudnych chwilach. - Mój partner na sali jest bardzo cierpliwy. Na spokojnie mi tłumaczy i mówi, co zrobiłam źle lub dobrze. Czasami nawet mnie pochwali - potwierdza Ola Kot. - I to mi się bardzo podoba! - kwituje z uśmiechem prezenterka.

10. edycja Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami od września w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

Zobacz także:
„Taniec z Gwiazdami”: Rafał Szatan już wie, jaki lubi styl
Monika Miller o reakcji fanów na „Taniec z Gwiazdami”
Najbardziej urzekające tańce 9. edycji „Dancing with the Stars”
Najlepsze kreacje modowe w 9. sezonie „Tańca z Gwiazdami”
„Taniec z Gwiazdami”: Jak powstała muzyka do programu?
„Taniec z Gwiazdami”: Oto zwycięzcy dziewiątej edycji!

Komentarze
© Polsat 2019