2019-08-08

Oficjalnie! Magda Bereda tańczy z Kamilem Kuroczko

0

Ujawniamy kolejną parę 10. edycji programu „Taniec z Gwiazdami”. Wokalistka i youtuberka przygotowuje się do nowego życiowego wyzwania razem ze swoim tanecznym partnerem, który po kilku edycjach wraca do walki o Kryształową Kulę. Czy znaleźli nić porozumienia? Co influencerka mówi o Kamilu Kuroczko i na co zwraca u niego szczególną uwagę?

Magda Bereda to delikatna i skromna artystka. Jej piękno ujawnia się także w twórczości, czego dowodem są miliony wyświetleń opublikowanych w internecie piosenek. Teraz będą mogli ją lepiej poznać telewidzowie zainteresowani zmaganiami o główną nagrodę w „Dancing with the Stars”.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Oto oni #beredKa 💥 Czy są tu ich fani? @magdabereda @kamilkuroczko #tanieczgwiazdami #tzgpolsat #tzg10 #polsat #parytzg

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

Jak młodą gwiazdę wprowadzi w świat tańca Kamil Kuroczko? Czy będzie surowy dla ambitnej wokalistki? - Jest wymagający, ale też łagodny, a to mobilizujące. Czuję, że gdyby ktoś na mnie krzyczał, zamknęłabym się w sobie i nie potrafiłabym się niczego nauczyć - przyznała uczestniczka show.

Dobór towarzysza jej tanecznej przygody okazał się strzałem w dziesiątkę. Magda Bereda zaznaczała wielokrotnie, że w życiu najistotniejsze jest pozytywne nastawienie. I to właśnie ją spotkało, gdy znalazła się pierwszy raz na sali treningowej. - Jest w porządku, i jest uśmiech, więc to dla mnie najważniejsze - podkreśliła. „Trochę zmęczona po tych treningach, ale szczęśliwa. Ja serio tańczę, a to kolejny dowód na to, że „niemożliwe” nie istnieje” - napisała w mediach społecznościowych.

Co na to wszystko Kamil Kuroczko? Okazuje się, że są... totalnymi przeciwieństwami. - Piękna, inteligentna, utalentowana, skromna - szybko wyliczył atuty i przyznał, że już nie może doczekać się wieczorów na żywo, gdy będą mogli zaprezentować swoje umiejętności i zdobyć nowych fanów.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Kamil Kuroczko ma już wyrobione zdanie o swojej tanecznej partnerce😉Posłuchajcie💃🏼 @kamilkuroczko #tanieczgwiazdami #polsat #włączemocje

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

Na jaki wynik mogą liczyć? W których stylach odnajdą się najlepiej? Czym zaskoczą wymagających jurorów?

10. edycja Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami od września w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

Zobacz także:
„Taniec z Gwiazdami”: Rafał Szatan już wie, jaki lubi styl
Monika Miller o reakcji fanów na „Taniec z Gwiazdami”
Najbardziej urzekające tańce 9. edycji „Dancing with the Stars”
Najlepsze kreacje modowe w 9. sezonie „Tańca z Gwiazdami”
„Taniec z Gwiazdami”: Jak powstała muzyka do programu?
„Taniec z Gwiazdami”: Oto zwycięzcy dziewiątej edycji!

Komentarze
© Polsat 2019