2019-06-21

Najbardziej urzekające tańce 9. edycji „Dancing with the Stars”

Najlepsze z najlepszych na najgorętszym parkiecie w Polsce. Zgadzacie się? W ostatniej edycji tanecznego show Telewizji POLSAT ocenionych zostało ponad sto tańców. Ale w tym programie punktacja to nie wszystko. Podobnie jest z techniką. Najważniejsze jest to, by występ dotknął serc widzów i sprawił, że przez krótką chwilę zapomną o całym świecie, odpływając w taneczny rejs razem z parą uczestników. Wybraliśmy dla was trzy - naszym zdaniem - najładniejsze z 9. edycji „Tańca z Gwiazdami”. Trafiliśmy? A może macie inne typy?

Zwyciężczyni 9. edycji „Dancing with the Stars” Joanna Mazur wzruszała swoimi występami nie jeden raz. Razem ze swoim partnerem Janem Klimentem zmiękczyła niejedno serce jako Elsa z „Krainy lodu”. - Pięknie mówiliście o miłości i tę miłość przekazaliście na parkiecie. Było też najpiękniejsze podniesienie, jakie tutaj widziałem - powiedział o jej występie Andrzej Grabowski. Co prawda, para dostała za ten taniec zaledwie 24 punkty, ale według wielu internautów był to jeden z najwspanialszych występów tej odsłony programu. Wzruszenie spotęgowała dodatkowo zaśpiewana przez Nataszę Kotlarską piosenka „Mam tę moc!”.

Z kolei Gimper był uczestnikiem, który od samego początku wzbudzał w widzach skrajne emocje. Nie zdobywał maksymalnej ilości punktów od jurorów, ale dzięki głosom swoich wielbicieli doszedł aż do finału i ostatecznie zajął drugie miejsce w show Polsatu. W 8. odcinku „Tańca z Gwiazdami” uczestnicy musieli zatańczyć do piosenki, którą słyszeli po raz pierwszy. Znali tylko kroki, a tancerze musieli ich na żywo instruować. Tomek Działowy zaprezentował walca angielskiego. Był to najbardziej magiczny występ prowadzącego program „Lekko nie będzie”. Doceniła go nawet Iwona Pavlović: - To był twój najlepszy taniec! Trochę trzymam szczękę... Ładny układ turniejowy! - radowała się wymagająca jurorka.

Tamara Gonzalez Perea i Rafał Maserak także wielokrotnie wzruszali widzów 9. edycji „Dancing with the Stars”. w 5. odcinku tej serii najmocniej zapadli w pamięć wielbicieli programu, tańcząc do piosenki „Kolorowy wiatr”. Dym, piękne wykonanie poruszającego przeboju, przecudna uroda gwiazdy i wspaniały klimat w studio sprawiły, że wszyscy odpłynęli w cudowny świat Pocahontas. - Przeszedł mnie dreszcz, po raz pierwszy w tej edycji - zdradził po tym występie Andrzej Grabowski. - Jesteś piękną Pocahontas - dodała Ola Jordan. I tak, jak bajecznie mówili, tak ocenili - para zgarnęła od jurorów maksymalną liczbę punktów, a widzom napłynęły do oczu łzy wzruszenia.

A jakie według was są najpiękniejsze tańce z 9. edycji programu „Taniec z Gwiazdami”? Kogo pominęliśmy w naszym zestawieniu? Czyje wykonania wciąż są obecne w waszej pamięci?

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

Zobacz także:
Lenka i Jan Klimentowie na wakacjach. Zobacz zdjęcia!
Najlepsze kreacje modowe w 9. sezonie „Tańca z Gwiazdami” 
„Taniec z Gwiazdami”: Jak powstała muzyka do programu?
„Taniec z Gwiazdami”: Oto zwycięzcy dziewiątej edycji!