2019-08-10

Kolejny taneczny duet to Sandra Kubicka i Adam Adamonis

0

Oto następna para w „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Piękna fotomodelka oraz przystojny tancerz i aktor. Oj, będzie się działo na parkiecie show Polsatu! Z pewnością ich tańce będą zachwycające, bo Adam Adamonis to bardzo doświadczony instruktor. Najpierw przygotowania, a potem zmagania w jubileuszowej edycji wśród wymagającej konkurencji. Jak sobie poradzą?

Sandra Kubicka to nie tylko przepiękna modelka. To przede wszystkim ambitna osoba, która śmiało kroczy w kierunku kolejnych sukcesów i spełnia swoje marzenia. Jako trzynastolatka zamieszkała wraz z mamą w USA i od razu zaczęła realizować „American dream”. Już po kilku pierwszych sesjach zdjęciowych wiedziała, że świat mody to jej przeznaczenie. Dziś jest słowiańską perłą na prestiżowych wybiegach oraz gości na okładkach czołowych modowych i lifestylowych magazynów. Czy w „Tańcu z Gwiazdami” spełni swój „Dancing dream” i zostanie najlepszą taneczną gwiazdą? Jedno jest pewne - na parkiecie dzięki modelce będzie gorąco!

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

@sandrakubicka jak ona się rusza! Czy doświadczenia modelki pomoże na parkiecie? #tanieczgwiazdami #polsat #włączemocje

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

Widzowie Polsatu świetnie go kojarzą. Adam Adamonis, czyli m.in. Andrzej z serialu „Przyjaciółki”, były mąż Ingi oraz kochanek Doroty, to dawniej Adam Krawczyk, który zmienił nazwisko, aby uczcić pamięć swojego ukochanego dziadka. Oprócz aktorstwa to przede wszystkim fan tańca, który w show z pewnością dołoży wszelkich starań, żeby godnie rywalizować o Kryształową Kulę.

Nie straszny mu żaden styl taneczny. Jest instruktorem tańca sportowego, a przez wiele lat wdrażał autorski program nauczania. Największą wagę przykłada do samodoskonalenia poprzez poznanie swojego wnętrza. O pasji mówi krótko: „Na swoją drogę wybrałem taniec. A właściwie odpowiedziałem na jego wołanie”. Jak potoczy się wspólna droga z nową partnerką? Czy wykorzysta wielki potencjał fotomodelki? Już widać, że dobrze się razem bawią!

Już tej jesieni widzowie Telewizji POLSAT przekonają się, jaki efekt przyniesie połączenie piękna i profesjonalizmu w jubileuszowej edycji tanecznego show.

10. edycja Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami od września w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

Zobacz także:
„Taniec z Gwiazdami”: Rafał Szatan już wie, jaki lubi styl
Monika Miller o reakcji fanów na „Taniec z Gwiazdami”
Najbardziej urzekające tańce 9. edycji „Dancing with the Stars”
Najlepsze kreacje modowe w 9. sezonie „Tańca z Gwiazdami”
„Taniec z Gwiazdami”: Jak powstała muzyka do programu?
„Taniec z Gwiazdami”: Oto zwycięzcy dziewiątej edycji!

Komentarze
© Polsat 2019