2019-07-31

Monika Miller o reakcji fanów na „Taniec z Gwiazdami”

0

Jak jej sympatycy odnieśli się do udziału w „Dancing with the Stars”? Popularna fotomodelka na najgorętszym parkiecie w Polsce? Wielu jej fanom trudno w to uwierzyć. A jednak to prawda. Monika Miller została oficjalnie ogłoszona uczestniczką tanecznego show Telewizji POLSAT. Jak komentowali to jej wielbiciele? Czy gwiazda lśniąca przed obiektywem ma szanse zabłysnąć w zupełnie nowej roli? Niewątpliwie followersi mogą jej w tym pomóc.

Monika Miller ujawniła, że dostała propozycję udziału w show „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” już kilkanaście miesięcy temu. Po namyśle fotomodelka zdecydowała się wystąpić w 10. jubileuszowej edycji programu. Okazuje się, że swoją decyzją zaskoczyła fanów. - Ich reakcja, kiedy ogłosiłam, że będę w „Tańcu z Gwiazdami”, była ciekawa. Nawet po ogłoszeniu na oficjalnej stronie programu większość z nich pytała czy to na serio? - powiedziała. Czy sympatycy bedą ją wspierać w walce o Kryształową Kulę?

Na Instagramie, gdzie Monika publikuje swoje zdjęcia z profesjonalnych sesji, a także ujawnia kulisy życia prywatnego, jej profil śledzi ponad 101 tysięcy fanów. - Dziękuję Wam wszystkim za wsparcie i kciuki. Jesteście kochani! - napisała ostatnio pod jednym ze zdjęć z garderoby.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez MONAMI (@m1ller.exe)

W oczekiwaniu na dobór partnera do tańca Monika zdradziła, jakie cechy powinien posiadać idealny kandydat. - Mój wymarzony partner musi być przede wszystkim spokojny i mieć dużo cierpliwości - powiedziała. A na który z tańców czeka najbardziej? - Zawsze chciałam zatańczyć prawdziwego walca - wyznała.

Mimo pewnych obaw fotomodelka jest pełna nadziei, że to niezwykle wymagające wyzwanie, jakim jest udział w „Tańcu z Gwiazdami”, odmieni jej życie. - Najfajniejsze w tej przygodzie będzie to, że to dla mnie kompletnie nowe doświadczenie - przekonywała.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez MONAMI (@m1ller.exe)

Oprócz Moniki na parkiecie „Tańca z Gwiazdami” pojawią się m.in. Reni Jusis, Ola Kot, Sandra Kubicka i Akop Szostak. Czy między uczestnikami show czuć już napięcie związane ze zbliżającą się rywalizacją? - Nie miałam okazji spotkać reszty uczestników, ale wydaje mi się, że bardziej się zaprzyjaźnimy niż będziemy ze sobą konkurować - skomentowała gwiazda.

Kto zachwyci swoimi wdziękami jurorów i widzów? Który z pretendentów do wygrania Kryształowej Kuli będzie faworytem 10. edycji programu? Odpowiedzi poznamy już jesienią!

10. edycja Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami od września w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

Zobacz także:
Najbardziej urzekające tańce 9. edycji „Dancing with the Stars”
Lenka i Jan Klimentowie na wakacjach. Zobacz zdjęcia!
Najlepsze kreacje modowe w 9. sezonie „Tańca z Gwiazdami”
„Taniec z Gwiazdami”: Jak powstała muzyka do programu?
„Taniec z Gwiazdami”: Oto zwycięzcy dziewiątej edycji!

Komentarze
© Polsat 2019