2019-07-22

Monika Miller wystąpi w show „Taniec z Gwiazdami”

0

Fotomodelka zaprezentuje swoje wdzięki na najgorętszym parkiecie w Polsce. Czy oko kamery polubi ją w równym stopniu, co obiektyw aparatu? W tańcu odnajdzie się z podobną łatwością, jak w fotomodelingu? A może nie przyjdzie jej to tak łatwo i czeka ją ciężka praca na treningach, by sprostać wymaganiom widzów i jurorów? Wdzięku na pewno jej nie zabraknie. Ale czy to wystarczy, by sięgnąć po słynną Kryształową Kulę?

Monika Miller zajmuje się fotomodelingiem alternatywnym. Jej ciało pokryte jest wieloma tatuażami oraz posiada liczne kolczyki. Współpracowała ze znanymi stylistami i fotografami. Pozuje do zdjęć typu editorial, beauty, fashion, glamour, lifestyle, lingerie, hair/makeup, pin up, sportswear, swimwear, a także występuje w teledyskach. W sierpniu rozpocznie też karierę w nowej branży, ponieważ wydaje wtedy debiutancki singiel.

- Urodziłam się na Ukrainie w Kamieńcu Podolskim w 1995 roku. Zaraz po narodzinach przyjechałam do Warszawy. Od dziecka uczęszczałam do międzynarodowych szkół, a moim głównym językiem był angielski. Maturę międzynarodową zdałam z rozszerzeniem z psychologii oraz sztuk pięknych. Po zakończonej maturze wybrałam się na studia, na kierunek grafika artystyczna - pisze o sobie gwiazda.

Ambicje naukowe od najmłodszych lat łączyła z zawodowymi. Już jako nastolatka marzyła o tym, by prezentować swoje wdzięki przed obiektywem aparatu. - Kiedy miałam piętnaście lat, pierwszy raz miałam styczność z modelingiem na stronach internetowych. Niestety, przez brak czasu oraz motywacji musiałam to porzucić i zająć się nauką. Po latach wróciłam do modelingu oraz zaczęłam prowadzić swój profil na Instagramie. Wielokrotnie pojawiałam się w telewizji, na eventach oraz udzielałam wywiadów - twierdzi popularna fotomodelka.

Ale prezentowanie swoich wdzięków przed obiektywem nie jest jej jedyną pasją. Od najmłodszych lat miała bowiem także zacięcie artystyczne. - Kiedy byłam małą dziewczynką, zawsze lubiłam rysować oraz rzeźbić. I tak jest do tej pory. W wolnych chwilach rysuję grafiki, maluję obrazy olejne oraz uczę się sztuki tatuowania. W tatuażu podoba mi się to, że w przeciwieństwie do rysunków jest on cały czas z nami i ludzie poświęcają dużo więcej czasu, aby je oglądać - podkreśla artystka.

Czy twórcze pasje oraz doświadczenia wyniesione ze świata fotomodelingu pomogą jej na parkiecie programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”? W jakich układach odnajdzie się najlepiej? Z kim zatańczy w parze? I jakie są jej szanse w rywalizacji z już znanymi uczestnikami show?

10. edycja Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami od września w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

Zobacz także:
Najbardziej urzekające tańce 9. edycji „Dancing with the Stars”
Lenka i Jan Klimentowie na wakacjach. Zobacz zdjęcia!
Najlepsze kreacje modowe w 9. sezonie „Tańca z Gwiazdami”
„Taniec z Gwiazdami”: Jak powstała muzyka do programu?
„Taniec z Gwiazdami”: Oto zwycięzcy dziewiątej edycji!

Komentarze