2019-02-27

„Pierwsza miłość” zaskoczy widzów. Co zobaczymy wiosną?

0

Jakie nowe historie poznają fani serialu w nadchodzących odcinkach? Jak zmieni się życie Sylwii? Czy zobaczymy dotychczas nieznane postaci? Jakie rewelacje czekają Piotrka oraz Justynę? W „Pierwszej miłości” będzie wiele niespodzianek. O części z nich odpowiedzieli w specjalnej rozmowie z POLSAT.PL aktorzy Michał Mikołajczak, Edyta Herbuś oraz Oliwia Bosowska.

Edyta Herbuś wyjawiła, że jej bohaterka zacznie budować wszystko od nowa i przestanie być czarnym charakterem. Sylwia zacznie nowy rozdział w swoim życiu. - Jest takie przysłowie, które mówi, że każdy z nas ma w sobie białego i czarnego wilka. I w zależności od tego, którego karmi, ten w nim urośnie. Mam wrażenie, że Sylwia będzie bardziej karmiła tego białego - zdradziła serialowa szefowa redakcji „YOLO”.

Niedawno okazało się, że Sylwia to tak naprawdę matka Justyny. Bohaterki spróbują naprawić swoje relacje. - W kontaktach międzyludzkich moja postać będzie raczkować i zajdzie w niej spora chęć zmiany - zaznaczyła Edyta Herbuś. - Wyjdą na jaw prawie wszystkie tajemnice - dodała enigmatycznie Oliwia Bosowska, serialowa córka Sylwii.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Edyta Herbuś (@edytaherbus)

Aktorka wyjawiła także, że w serialu „Pierwsza miłość” zobaczymy nowe postaci, które - wprowadzą widzów w klimat komediowy i zapewnią dużo śmiechu - powiedziała Oliwia Bosowska. Potwierdza to Michał Mikołajczak, czyli serialowy Piotrek. - To, co wydarzy się wokół mojej postaci, to będą wątki luźne, bo właśnie takie gram w tym sezonie - podkreślił aktor.

W życiu Piotrka także spore zmiany. Wyprowadzi się z mieszkania i wprowadzi do jednej z bohaterek serialu. - Jeszcze nie mogę zdradzić, o kim mowa, ale widzowie ją bardzo lubią. Oczywiście Piotrek będzie próbował ją poderwać - zdradził Michał Mikołajczak.

Czy Piotrkowi uda się zbliżyć do nowej dziewczyny? Czy Sylwia i Justyna nawiążą nić porozumienia i staną się prawdziwą rodziną? Jakie nowe postaci wejdą do obsady serialu? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań w nowych odcinkach „Pierwszej miłości” na antenie Telewizji POLSAT.

Oglądaj w IPLA.TV: „Pierwsza miłość”: Nowe odcinki będą zaskakujące!

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„Pierwsza miłość”: Radek świadkiem śmierci przyjaciółki!
Pierwsza miłość gwiazd serialu „Pierwsza miłość”
„Pierwsza miłość”: Jak zmienili się bohaterowie serialu?
„Pierwsza miłość”: Czy Radek uwiedzie kolejną dziewczynę?
„Pierwsza miłość”: Czy Sylwia popełni samobójstwo?!
„Pierwsza miłość”: Marta Wierzbicka w obsadzie serialu
„Pierwsza miłość”: Co wydarzy się w życiu Malwiny?
Lesław Żurek w obsadzie serialu „Pierwsza miłość”
„Pierwsza miłość”: Które śluby zapamiętamy na zawsze?
„Pierwsza miłość”: Rozpacz Artura po śmierci Natalii

Komentarze
© Polsat 2020