2019-02-05

„Pierwsza miłość”: Czy Sylwia popełni samobójstwo?!

0

Bohaterka, którą gra Edyta Herbuś, stanęła przed dramatyczną decyzją. Czy pobyt w szpitalu psychiatrycznym zakończy się tragedią? Co sprawiło, że szefowa „YOLO” chce targnąć się na swoje życie? Posunie się do ostateczności?

Pobyt w szpitalu psychiatrycznym jest dla Sylwii trudnym doświadczeniem. Informacja o tym, że za umieszczeniem kobiety na oddziale zamkniętym stoi jej własna córka, to dodatkowy cios, z którym bohaterka nie potrafi sobie poradzić. Justyna nie ukrywa, że zamknięcie matki w ośrodku to zemsta za porzucenie jej tuż po narodzinach. Redaktor naczelna „YOLO” bezskutecznie próbowała uciec ze szpitala. Nie znajduje już sposobów na powrót do normalnego życia.

Jedynym pomysłem na wyjście z sytuacji, który przychodzi jej do głowy, jest samobójstwo... W tym celu bohaterka postanawia zaprzyjaźnić się z jedną z pacjentek, aby wyłudzić od dziewczyny narzędzie, które pozwoli jej odejść z tego świata. Sylwia zamyka się w łazience i psuje okulary, aby szkłem podciąć sobie żyły. Nieprzytomną i zakrwawioną kobietę znajduje personel medyczny…

Czy Sylwię uda się uratować? Jak na wieść o makabrycznym zdarzeniu zareaguje jej córka - Justyna?

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„Pierwsza miłość”: Marta Wierzbicka w obsadzie serialu
„Pierwsza miłość”: Co wydarzy się w życiu Malwiny?
Lesław Żurek w obsadzie serialu „Pierwsza miłość”
„Pierwsza miłość”: Sylwia w szpitalu psychiatrycznym!
„Pierwsza miłość”: Które śluby zapamiętamy na zawsze?
„Pierwsza miłość”: Rozpacz Artura po śmierci Natalii

Komentarze
© Polsat 2020