2019-01-22

„Pierwsza miłość”: Co wydarzy się w życiu Malwiny?

0

Agnieszka Wielgosz twierdzi, że kolejny sezon serialu będzie bardzo emocjonujący. Aktorka uchyliła rąbka tajemnicy dotyczącej losów postaci Malwiny i Wiktorii. Czego mogą oczekiwać fani „Pierwszej miłości”?

Aktorka gra postać Malwiny Florek, która w Wadlewie prowadzi sklep spożywczy. Jej losy splecione są z siostrą Wiktorią. Kobiety często spędzają wspólnie czas i dzielą się swoimi życiowymi doświadczeniami. Nie inaczej będzie w kolejnej serii.

W jednym z serwisów społecznościowych Agnieszka Wielgosz zdradziła, że „to będzie emocjonujący sezon” i już nie może doczekać się zdjęć kręconych we Wrocławiu. Informację zilustrowała fragmentem dialogu między Malwiną a jej siostrą.

W życiu właścicielki sklepu wydarzy się prawdziwa… tragedia! Okazuje się, że bohaterka będzie miała nieprzyjemną przygodę z samoopalaczem, a jej twarz nabierze charakterystycznego koloru. „Wyszła masakra!” - powie zawstydzona i załamana do siostry.

Jak zareaguje Wiktoria, gdy Malwina ściągnie szal z twarzy? Czy będzie w stanie jej pomóc? O tym będzie można przekonać się oglądając kolejne odcinki „Pierwszej miłości”.

Fani serialu doskonale pamiętają, że relacje Malwiny i Wiktorii nie zawsze wyglądały idyllicznie. Kobiety często „darły ze sobą koty”. Tymczasem aktorki - Agnieszka Wielgosz i Halszka Lehman - z szerokim uśmiechem pozowały do wspólnych fotek. Najchętniej oczywiście w towarzystwie panów, czyli Łukasza Konopki (Norbert) i Krzysztofa Wieszczka (Olek). Oto „ich czworo”! Co z tego jeszcze może wyniknąć?

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Lesław Żurek w obsadzie serialu „Pierwsza miłość”
„Pierwsza miłość”: Sylwia w szpitalu psychiatrycznym!
„Pierwsza miłość”: Które śluby zapamiętamy na zawsze?
„Pierwsza miłość”: Rozpacz Artura po śmierci Natalii

Komentarze
© Polsat 2020