2019-01-11

„Pierwsza miłość”: Sylwia w szpitalu psychiatrycznym!

0

Bohaterka grana przez Edytę Herbuś trafia na obserwację. Kto będzie kierował „YOLO”? Dlaczego dynamiczna redaktor naczelna znalazła się wśród ludzi z zaburzeniami psychicznymi? Czy ktoś za tym stoi? Jak potoczą się jej losy w serialu „Pierwsza miłość”?

Okazuje się, że Sylwia padła ofiarą intrygi wymyślonej przez Justynę. Dziewczyna krok po kroku realizuje swoją zemstę na kierującej gazetą. Jej celem jest cierpienie Sylwii. Justyna stosuje wszelkie możliwe sposoby, aby jej szefowa poczuła się osaczona i zastraszona. Co wymyśliła tym razem?

Nastolatka świadomie odkręci gaz w mieszkaniu redaktorki, gdy ta będzie spała. Nieprzytomna Sylwia zostanie uratowana przez strażaków. Justyna uzna, że to wciąż za słaba zemsta, dlatego przy pomocy znanego psychiatry skieruje szefową do szpitala psychiatrycznego!

W ośrodku redaktor naczelna próbuje za wszelką cenę udowodnić, że jest zdrowa i trafiła tu przez pomyłkę. W trakcie rozmowy z terapeutą wpada w szał, co nie pomaga jej przekonać lekarza do swojej tezy.

Tymczasem w redakcji rządy przejmuje... Justyna. Zespół nie zgadza się z rzekomym pełnomocnictwem, którego udzieliła jej nieobecna przełożona. Nastolatka postanawia skonfrontować się z Sylwią, która pod wpływem środków psychoaktywnych mówi Justynie, że zna prawdę. Wie, że to ona ją podtruwała i była inicjatorem zamknięcia jej za murami szpitala psychiatrycznego.

Czy dziewczyna powie Sylwii dlaczego postanowiła zniszczyć jej życie? Jak zdrowa osoba odnajdzie się w szpitalu w otoczeniu ludzi z zaburzeniami psychicznymi?

Zobacz także:
„Pierwsza miłość”: Rozpacz Artura po śmierci Natalii

Komentarze
© Polsat 2020