2019-02-04

„Pierwsza miłość”: Marta Wierzbicka w obsadzie serialu

0

Popularna aktorka w roli Weroniki, która wpadła w poważne kłopoty. Okazuje się, że tenisistce, którą gra Marta Wierzbicka, grozi śmiertelne niebezpieczeństwo. Co się wydarzy i jak zareaguje nowa bohaterka serialu „Pierwsza miłość”? Czy pomoże jej agencja ochrony?

Weronika pojawia się w wątku Grażyny i Grzegorza, którego odwiedza dawny przyjaciel - Boguś. Mężczyzna proponuje koledze pracę w agencji ochrony w roli agenta pod przykrywką. Pomysł nie podoba się Grażynie, która nie zgadza się na nową posadę partnera. Grzegorz jest rozdarty, ponieważ wcześniej Weronika osobiście prosi go o pomoc w schwytaniu niebezpiecznego stalkera.

Mężczyzna zgodził się pomóc tenisistce, nie mówiąc o niczym Grażynie. Tymczasem kwestia bezpieczeństwa Weroniki komplikuje się coraz bardziej, gdy Grzegorz otrzymuje informację, że tenisistka została postrzelona we własnym domu!

Jak potoczą się losy postaci granej przez Martę Wierzbicką? Czy Grzegorzowi uda się schwytać niebezpiecznego prześladowcę młodej sportsmenki? W jaki sposób dziewczyna sama postara się zapobiec zagrożeniu?

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„Pierwsza miłość”: Co wydarzy się w życiu Malwiny?
Lesław Żurek w obsadzie serialu „Pierwsza miłość”
„Pierwsza miłość”: Sylwia w szpitalu psychiatrycznym!
„Pierwsza miłość”: Które śluby zapamiętamy na zawsze?
„Pierwsza miłość”: Rozpacz Artura po śmierci Natalii

Komentarze
© Polsat 2020