2019-01-08

„Pierwsza miłość”: Rozpacz Artura po śmierci Natalii

0

W nieoczekiwanym momencie Kulczyckiemu wali się cały świat. Czy Artur zdoła się pozbierać? Jak dramatyczne wydarzenia w serialu „Pierwsza miłość” wpłyną na losy bohaterów?

Motyw romansu Artura i Natalii był jedynym z głównych wątków. Namiętna relacja żonatego mężczyzny i jego wybranki rozpalała do czerwoności emocje widzów oraz internautów. Teraz, za sprawą pogarszającego się stanu zdrowia Natalii, wszystkich czekają bardzo trudne chwile. Kobieta pilnie potrzebuje przeszczepu serca. Wkrótce okaże się, że znalazł się dawca. Natalia jest zszokowana rozwojem sytuacji. Z jednej strony czuje wewnętrzną radość, ale z drugiej strony ma okropne wyrzuty sumienia, że dopuszcza do siebie optymistyczne myśli o powrocie do zdrowia.

Dzwoni do Artura, aby przekazać mu dobre wieści. W tym czasie Kulczycki miał właśnie odnawiać śluby małżeńskie z Kingą. Wiadomość o operacji kochanki go paraliżuje. Chce jak najszybciej jechać do Wrocławia, aby wspierać Natalię. Uroczyste chwile Kulczyckich stoją pod ogromnym znakiem zapytania!

Ostatecznie zapłakany Artur zostaje w Wadlewie. Nie wie, że w trakcie składania przysięgi małżeńskiej Natalia umiera na sali operacyjnej... Po nocy poślubnej wymyśla kolejne kłamstwo, aby wyrwać się z domu i jedzie do szpitala. Na miejscu otrzymuje fatalne wieści. Załamany Kulczycki obwinia lekarzy o śmierć kochanki.

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Kasia Sowińska: To dopiero początek mojej nowej drogi

Komentarze
© Polsat 2020