2019-01-06

Kasia Sowińska: To dopiero początek mojej nowej drogi

0

Natalia z „Pierwszej miłości” mówi, gdzie jest jej prawdziwy dom. Jakie uczucia targają aktorką? Co jest dla niej ważne w życiu? Czego oczekuje po nowym roku i po swojej roli w serialu Telewizji POLSAT?

Katarzyna Sowińska w „Pierwszej miłości” gra Natalię, którą namiętność i pożądanie połączyły z Arturem Kulczyckim. Ta relacja to jeden z głównych wątków popularnego serialu. - Natalia nie chce się bronić przed miłością, ona jest autentyczna. Zdaje sobie sprawę z ewentualnych konsekwencji, jednak wzajemne przyciąganie jest tak silne, że nie może się oprzeć Arturowi. Angażuje się w relację z pełną mocą - mówiła aktorka w rozmowie z POLSAT.PL.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Powrót po niespełna 10 latach spędzonych na innym kontynencie był nie łatwym powrotem do domu. Pytanie tylko, gdzie jest ten Mój Dom ? Dziś wiem, że jest we mnie. Bez względu na to gdzie żyję, gdzie zasypiam i gdzie się budzę. To wewnętrzny spokój i poczucie przynależności. Obecność. Świadoma obecność, która powinna zakładać zawsze bycie Tu i Teraz. Ten rok był i wciąż jest dla mnie wyzwaniem na każdej płaszczyźnie mojego życia, prywatnego jak również zawodowego. Bardzo rzadko piszę o emocjach, ale tych było dużo w tym roku. Nawet trochę za dużo... Moje serce wypełniała Miłość, chwilami rozczarowanie ... Natomiast w pracy absolutne szaleństwo. Życie pomiędzy Warszawą, a planem serialu we Wrocławiu. Dwa sezony Pierwszej Miłości za mną. Dużo pięknych wspomnień z czasu w pracy na planie. Bardzo mnie umocnił ten Rok i pokazał, że jestem na dobrej drodze... Może trochę pod prąd ... może trochę inaczej niż kiedyś ... ale w zgodzie ze sobą na 100 %, a to dopiero przecież początek mojej nowej drogi... Dziękuję Wam z całego serca za tysiące Waszych wiadomości, ale przede wszystkim za to, że jesteście cały czas ze mną. Wasze wsparcie jest bezcenne! Życze Wam, aby każdy z Was w tym nowym 2019 roku znalazł przede wszystkim czas dla Siebie. Dbajcie o siebie. Nie zapominajcie o swoich pasjach, marzeniach .... Wstawajcie wcześnie rano, siłownia, jogging, yoga, medytacja co kto lubi, kubek waszej ulubionej kawy czy herbaty i w drogę. Do dzieła! Trzymam kciuki za Wasze plany zawodowe i szalone pomysły. Pięknie je realizujcie... po swojemu! Kochajcie się i dbajcie o siebie i bliskich ♥️ Jestem z Wami ;-)

Post udostępniony przez K A S I A S O W I N S K A 🖤 (@kasia.sowinska)

Odtwórczyni roli Natalii zdecydowała się podzielić z fanami swoimi przemyśleniami na temat życia i kariery w jednym z serwisów społecznościowych. Aktorka zdobyła się na szczere, osobiste wyznania. - Powrót po niespełna 10 latach spędzonych na innym kontynencie, był niełatwym powrotem do domu. Pytanie tylko, gdzie jest ten mój dom? Dziś wiem, że jest we mnie. Bez względu na to, gdzie żyję, gdzie zasypiam i gdzie się budzę. To wewnętrzny spokój i poczucie przynależności. Obecność. Świadoma obecność, która powinna zakładać zawsze bycie tu i teraz. Bardzo rzadko piszę o emocjach, ale tych było dużo w tym roku. Nawet trochę za dużo... Moje serce wypełniała miłość, chwilami rozczarowanie - napisała nieco tajemniczo Katarzyna Sowińska.

Artystka odniosła się również do swojej aktywności na planie serialu. - W pracy absolutne szaleństwo. Życie pomiędzy Warszawą a planem serialu we Wrocławiu. Dwa sezony „Pierwszej miłości” za mną. Dużo pięknych wspomnień z czasu w pracy na planie - podkreśliła.

Z jakimi uczuciami zakończyła stary i weszła w nowy rok? Czy ten odchodzący był dla niej łaskawy? Aktorka twierdzi, że tak. - Bardzo mnie umocnił ten rok i pokazał, że jestem na dobrej drodze... Może trochę pod prąd... Może trochę inaczej niż kiedyś, ale w zgodzie ze sobą. To dopiero przecież początek mojej nowej drogi... - napisała.

Dokąd ją ta nowa droga zawiedzie? Jak ułoży się jej życie prywatne i zawodowe? I jak potoczą się losy bohaterki granej przez Katarzynę Sowińską? Czy będzie zdrowa i podtrzyma romans z Arturem Kulczyckim? O tym będzie można się przekonać, oglądając serial „Pierwsza miłość” na antenie Telewizji POLSAT oraz w IPLA.TV.

MP

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„Pierwsza miłość”: Czy zazdrość zniszczy uczucie?
„Pierwsza miłość”: Marysia wreszcie poza aresztem!
„Pierwsza miłość”: Kim jest nowa postać w serialu?
„Pierwsza miłość”: Narkotykowy problem Patryka Pniewskiego
„Pierwsza miłość”: Kim jest nowa i intrygująca Roxy?

Komentarze
© Polsat 2020