2018-11-27

„Pierwsza miłość”: Narkotykowy problem Patryka Pniewskiego

0

Serialowy Krystian zaczął zażywać środki odurzające! Dlaczego to zrobił? Z jakiego powodu sięgnął po narkotyki? Co skłoniło młodego ojca do radykalnego kroku? Skąd bohater, grany przez Patryka Pniewskiego, wziął nielegalne substancje?

Od chwili narodzin córeczki życie Krystiana i Kaliny nie należy do najłatwiejszych. Młodzi rodzice borykają się z trudami wychowywania dziecka, a jednocześnie nie chcą rezygnować z planów rozwoju i dbania o własną przyszłość - również zawodową. W związku z tym, że Krystian postanowił wrócić na studia, opieka nad dzieckiem w dużej mierze spoczywa na Kalinie. Artystyczny kierunek studiów, wymagania ze strony wykładowców i życie rodzinne zaczynają wywoływać u chłopaka problemy z pewnością siebie i wiarą we własne możliwości. Młody mężczyzna przeżywa prawdziwe załamanie.

Dochodzi do sytuacji, w której skompromitowany na oczach profesorów Krystian postanawia prosić o pomoc koleżankę Roxy, która ma mu dostarczyć narkotyki. Po odurzeniu „dragami" wyobraźnia chłopaka pozwala mu porzucić wszelkie ograniczenia i malować obrazy, które zdaniem wykładowców są zbyt dobre, aby były jego autorstwa! Krystian nie potrafi jednak zrezygnować ze wspomagaczy, a przed Kaliną oraz resztą rodziny ukrywa swoje uzależnienie. Jedynie najlepszy przyjaciel Piotrek orientuje się, że zachowanie kumpla wskazuje na zażywanie środków odurzających.

Czy prawda o problemach Krystiana wyjdzie na jaw? Czy uzależnienie okaże się na tyle poważne, że relacje z Kaliną ulegną pogorszeniu?

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„Pierwsza miłość”: Kim jest nowa i intrygująca Roxy?

Komentarze
© Polsat 2020