2018-12-10

„Pierwsza miłość”: Czy zazdrość zniszczy uczucie?

0

Związek Sabiny i Pawła budowany jest na nieszczęściu Melki. Dziewczyna wciąż nie wyleczyła się z miłości do byłego narzeczonego. Jak policjantka odbiera nową relację swojego eks? Czy potrafi pogodzić się z jego uczuciowym wyborem?

Mimo rozstania Paweł nadal utrzymuje relacje z Melką. Ich wspólna praca i częste kontakty doprowadzają Sabinę do obłędu. Chorobliwa zazdrość Wekslerowej wywołuje kolejne kłótnie i nieporozumienia w związku. Dziewczyna oczekuje, że Paweł porzuci pracę w fitness klubie, w którym Melka prowadzi zajęcia z samoobrony, i rozpocznie pracę w firmie jej ojca - bogacza Karola Wekslera.

Przez przypadek chłopak dowiaduje się, że ukochana wynajęła prywatnego detektywa, który ma go śledzić i donosić Sabinie, jak rozwija się jego relacja z Melką. Mężczyzna jest oburzony zachowaniem Sabiny. Twierdzi, że jej zazdrość jest bezpodstawna. Nerwowa atmosfera między zakochanymi sprawia, że mężczyzna zaczyna nabierać wątpliwości, czy ich związek ma sens. Czy chorobliwa zazdrość zniszczy tą miłość?

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„Pierwsza miłość”: Marysia wreszcie poza aresztem!
„Pierwsza miłość”: Kim jest nowa postać w serialu?
„Pierwsza miłość”: Narkotykowy problem Patryka Pniewskiego
„Pierwsza miłość”: Kim jest nowa i intrygująca Roxy?

Komentarze
© Polsat 2019