2018-11-05

„Pierwsza miłość”: Kim jest nowa i intrygująca Roxy?

0

Oto dziewczyna, w której od pierwszego wejrzenia zauroczył się Krystian. Jaka jest naprawdę bohaterka, w którą wciela się Żaneta Homa? Jakie tajemnice skrywa atrakcyjna studentka? Czy Roxy namiesza w życiu innych postaci z serialu „Pierwsza miłość”?

Roksana Bratkowska to rówieśniczka Krystiana i jego koleżanka z Akademii Sztuk Pięknych. Los zetknął ich ze sobą podczas pleneru artystycznego i od razu wytworzyła się między nimi nić fascynacji.

Co wiemy o interesującej studentce? Roxy jest dziewczyną szalenie pewną siebie i twardo stąpającą po ziemi. Z pewnością należy do tych, które nie dają sobie w kaszę dmuchać. Jednocześnie jej delikatna dziewczęca uroda oraz nienarzucający się sposób bycia dają do zrozumienia, że mamy do czynienia z dziewczyną wrażliwą i uczciwą. Jest przy tym intrygująca, ponieważ - niczym kot - chodzi własnymi ścieżkami. Niewątpliwie pociąga też płeć przeciwną.

Pod tym płaszczykiem niewinności kryje się jednak prawdziwy demon. Roxy nie tylko używa narkotyków, by „złapać twórczą wenę”. Ona nimi handluje i zbija na tym fortunę. To psychopatyczna osobowość z wewnętrznym pęknięciem. Ma za sobą nieciekawe dzieciństwo w biednej dzielnicy, a jej znajomi to szemrane towarzystwo. Roksana starannie ukrywa to wszystko, pokazując światu swe jasne i przyjazne oblicze. Czy Krystian znajdzie się pod jej złym wpływem? A może sprowadzi ją na dobrą drogę?

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Joanna Opozda jako Brigitte Bardot u Lecha Majewskiego
„Pierwsza miłość”: Mateusz Banasiuk chce sprzedać nerkę
„Tylko ona” z serialu „Pierwsza miłość”. Hit disco polo?
Łukasz Płoszajski został pobity! Jak to się stało?
Muzyk disco polo aktorem serialu „Pierwsza miłość”
Michał Koterski: Nikt nie jest przygotowany na rodzicielstwo

Komentarze