2019-02-13

Pierwsza miłość gwiazd serialu „Pierwsza miłość”

0

Aktorzy dla POLSAT.PL o walentynkach i najpiękniejszym uczuciu świata. Bohaterowie „Pierwszej miłości” zwierzają się i opowiadają o tym, co myślą na temat dnia zakochanych. Czy w prawdziwym życiu miłość jest dla nich równie ważna, jak dla postaci, które odgrywają na szklanym ekranie? Co powiedzieli Edyta Herbuś, Michał Mikołajczak i Oliwia Bosowska?

Zapytana o to, czym jest miłość, Edyta Herbuś, czyli serialowa Sylwia, podkreśliła, że jest dla niej najważniejszym uczuciem, które wpływa na wszystkie inne sfery życia. - Jest ona sensem: istnienia, działania, budowania relacji, tworzenia, wyrażania siebie - wymieniała artystka. Uznała również, że dzięki niej człowiek może się rozwijać i wzrastać.

Podobnie stwierdzili jej koledzy z planu: Oliwia Bosowska i Michał Mikołajczak. - To jest temat rzeka, ale dla mnie jest to przede wszystkim piękne uczucie - mówiła z uśmiechem serialowa córka Sylwii, Justyna. Z kolei aktor dodał, że miłość jest czymś, co sprawia, że człowiek staje się lepszy.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Pierwsza Miłość (@pierwszamilosc)

- Moja pierwsza miłość była bardzo wcześnie. Miałam dwanaście lat! - tak skomentowała pytanie o swoje wczesne zauroczenia Edyta Herbuś. - To był mój partner taneczny i zabujałam się w nim od pierwszego wejrzenia - mówiła z nieukrywanym sentymentem. - Oczywiście, że pamiętam swoją pierwszą miłość. Jej nie zapomina się nigdy - powiedział Michał Mikołajczak. Dodał także, że wspomnienia związane z życiem prywatnym to jego największy skarb.

Jak ważna i piękna jest miłość, nie tylko ta pierwsza, można przekonać się, oglądając serial „Pierwsza miłość” w Telewizji POLSAT oraz w IPLA.TV.

Oglądaj w IPLA.TV: Walentynki z gwiazdami „Pierwszej miłości”

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„Pierwsza miłość”: Jak zmienili się bohaterowie serialu?
„Pierwsza miłość”: Czy Radek uwiedzie kolejną dziewczynę?
„Pierwsza miłość”: Czy Sylwia popełni samobójstwo?!
„Pierwsza miłość”: Marta Wierzbicka w obsadzie serialu
„Pierwsza miłość”: Co wydarzy się w życiu Malwiny?
Lesław Żurek w obsadzie serialu „Pierwsza miłość”
„Pierwsza miłość”: Które śluby zapamiętamy na zawsze?
„Pierwsza miłość”: Rozpacz Artura po śmierci Natalii

Komentarze
© Polsat 2020