2019-02-19

„Pierwsza miłość”: Radek świadkiem śmierci przyjaciółki!

0

Zemsta Hiszpana dosięga Renatę. Czy Zieliński również jest na celowniku? W końcu bandyci nie odpuszczają tym, którzy mogliby na nich donieść. Jak młody mężczyzna zachowa się w obliczu śmiertelnego niebezpieczeństwa? Kto może pomóc bohaterowi granemu przez Mateusza Banasiuka?

Grzechy przeszłości upomną się niespodziewanie o Renatę. W redakcji „YOLO” pojawi się Hiszpan - gangster, którego Renata postanowiła niegdyś okraść wspólnie z Jowitą i Radkiem. Dziewczyna była przekonana, że sprawa kradzieży diamentów została już wyjaśniona, a gangster nie będzie wyrównywał rachunków.

Hiszpan zmusza jednak Renatę, żeby namówiła Radka do odwiedzin w redakcji. Przyjeżdżając do firmy, Zieliński widzi, że przyjaciółka jest przetrzymywana przez bandytów. Chwilę później mężczyzna jest świadkiem, jak gangsterzy zabijają Renatę!

Ten widok paraliżuje Radka. Wie jednak, że tylko ucieczka z miejsca zdarzenia może uchronić go przed śmiercią z rąk bezwzględnej szajki. Dzięki pomocy Justyny, Radek ukrywa się wspólnie z dzieckiem. Czy Hiszpan znajdzie kryjówkę mężczyzny i zemści się za kradzież diamentów?

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Pierwsza miłość gwiazd serialu „Pierwsza miłość”
„Pierwsza miłość”: Jak zmienili się bohaterowie serialu?
„Pierwsza miłość”: Czy Radek uwiedzie kolejną dziewczynę?
„Pierwsza miłość”: Czy Sylwia popełni samobójstwo?!
„Pierwsza miłość”: Marta Wierzbicka w obsadzie serialu
„Pierwsza miłość”: Co wydarzy się w życiu Malwiny?
Lesław Żurek w obsadzie serialu „Pierwsza miłość”
„Pierwsza miłość”: Które śluby zapamiętamy na zawsze?
„Pierwsza miłość”: Rozpacz Artura po śmierci Natalii

Komentarze
© Polsat 2020