2019-02-08

„Pierwsza miłość”: Jak zmienili się bohaterowie serialu?

0

Czy 15 lat od premiery czas działa na korzyść postaci? Porównaj zdjęcia! Oto jedni z ulubionych bohaterów serialu „Pierwsza miłość” dawniej i teraz. Czy od pierwszej emisji na antenie Polsatu bardzo się zmienili? Marysia, Artur, Kinga, Emilka i Marian - jak wyglądali kiedyś, a jak prezentują się dzisiaj?

Maria Domańska (Aneta Zając)

Marysia trafiła do Wrocławia z uroczego Wadlewa tuż po zaginięciu swojej matki. Przyjechała, żeby studiować medycynę. Mieszkała z Markiem oraz Teresą - swoimi wujkami. Zacieśniła wówczas także swoje więzy z kuzynką - Kingą. Główna bohaterka przez lata borykała się z problemami miłosnymi. Dopiero za trzecim razem udało jej się wziąć ślub ze swoją pierwszą miłością - Pawłem, z którym ostatecznie się rozwiodła. Marysia doczekała się także pięknej córeczki. Dzisiaj jest kobietą dojrzałą, ponownie wyszła za mąż, ale problemy, z którymi obecnie się boryka, są zdecydowanie trudniejsze, niż te, które miała, będąc nastolatką.

Artur Kulczycki (Łukasz Płoszajski)

Naczelny lowelas serialu od samego początku był postacią niezwykle wyrazistą. Artur jeszcze jako nastolatek spotykał się z Kingą, choć szybko po pojawieniu się Marysi, zmienił swój obiekt pożądania, a tę pierwszą traktował wyłącznie jak koleżankę. W sumie miał kilkanaście kobiet, ale w końcu wziął ślub z wieloletnią przyjaciółką. Przeszedł bardzo wiele - począwszy od porwania przez mafię, poprzez przeżycie własnego pogrzebu, oddanie nerki swojemu ojcu, kończąc na tragicznej śmierci kochanki. Wygląd serialowego Artura przez kilkanaście lat bardzo się zmienił, ale jego gorący temperament pozostał nadal ten sam, co z pewnością potwierdzą fanki serialu.

Kinga Kulczycka (Aleksandra Zienkiewicz)

Kiedyś bardzo zbuntowana nastolatka, niepokorna córka Marka i Teresy, która miała sporo problemów w liceum. Gdy wzięła się w garść, zakochała się na nowo i zaczęła naprawiać błędy z przeszłości, wydawało się, że wszystko zaczęło się jej układać. Los jednak nadal nie oszczędzał Kingi. Jej pierwszy poważny mężczyzna, który uznał jako swoje pierwsze dziecko dziewczyny, zmarł w jej ramionach po tym, jak przedawkował heroinę. Bohaterka przechodziła po drodze wiele miłości, które okazywały się klapą - wciąż jednak w jej życiu był Artur, który stał u boku jako przyjaciel. Dzisiaj Kinga jest jego żoną, prowadzi klub fitness i doczekała się drugiego synka - Maćka. Niesforny los jednak nadal płata jej figle i mocno miesza w życiu.

Emilia Miedzianowska (Anna Ilczuk)

Emilka pochodzi z Wadlewa i jest córką Mariana Śmiałka. Przeszła w życiu bardzo wiele. Stała się ofiarą Andrzeja, byłego męża, który ją bił. Musiała pogodzić się ze śmiercią chłopaka - Patryka Skalsky’ego i zostać przybraną matką Mirka - jego syna. Pełniła także funkcję sołtysowej. Wzięła drugi ślub z Bartkiem Miedzianowskim. Uroczystość była nietuzinkowa, ponieważ wzięły w niej udział dwie pary młode. Obecnie Emilia nadal mieszka w Wadlewie razem z ojcem. Zamierza otworzyć działalność i zacząć produkować mydło.

Marian Śmiałek (Paweł Okoński)

To jedna z najbardziej charakterystycznych postaci w całym serialu. Niezwykle barwna i lubiana przez widzów, choć - jak się okazało na samym początku - miał wiele wspólnego ze zniknięciem mamy Marysi Radosz... Marian Śmiałek to wieloletni sołtys Wadlewa, który stracił to stanowisko, gdy wyszło na jaw, że nie dopilnował dofinansowania na sprzęt medyczny. Wciąż ma w głowie milion pomysłów i cały czas aktywnie bierze udział w życiu wsi. Aktualnie zajmuje się warzeniem piwa i rozmyśla jak założyć browar.

Przez 15 lat zaszło wiele zmian u bohaterów w wyglądzie i serialowym życiu, ale nie zmieniło się jedno: wciąż zaskakują nas swoimi nowymi historiami na antenie Telewizji POLSAT.

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„Pierwsza miłość”: Czy Radek uwiedzie kolejną dziewczynę?
„Pierwsza miłość”: Czy Sylwia popełni samobójstwo?!
„Pierwsza miłość”: Marta Wierzbicka w obsadzie serialu
„Pierwsza miłość”: Co wydarzy się w życiu Malwiny?
Lesław Żurek w obsadzie serialu „Pierwsza miłość”
„Pierwsza miłość”: Które śluby zapamiętamy na zawsze?
„Pierwsza miłość”: Rozpacz Artura po śmierci Natalii

Komentarze
© Polsat 2020