2024-05-17

Roksana Węgiel: Więcej mojego tańca na Polsat Hit Festiwal

Finalistka „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” o występie w Operze Leśnej w Sopocie. Utalentowana wokalistka w trakcie udziału w hitowym programie odkryła swój kolejny talent, który teraz zamierza w większym stopniu wykorzystywać na scenie. Co jeszcze o Polsat Hit Festiwal 2024 mówi Roksana Węgiel w rozmowie z Dawidem Koczurem? Oglądaj na żywo w piątek 24 maja i w sobotę 25 maja w Polsacie.

Intensywne przygotowania
Roksana Węgiel w 14. edycji „Tańca z Gwiazdami” zachwycała występami na parkiecie. Razem z Michałem Kassinem zajęli w programie 2. miejsce, więc naturalne było pytanie, czy od teraz na scenie będzie korzystać z nowych umiejętności, zaczynając od Polsat Hit Festiwal 2024. - Zdecydowanie tak, mam taki plan. Przygotowuje się do niego intensywnie, Będzie się działo, więc trzymajcie kciuki i oglądajcie koniecznie. Bądźcie tam na miejscu albo przed telewizorami - zachęcała w rozmowie z Dawidem Koczurem.

Taniec wciąż gra w duszy
Młoda wokalistka podczas konferencji poświęconej wydarzeniu w Operze Leśnej w Sopocie zwracała uwagę swoją stylizacją przywodzącą na myśl jedną z kreacji w „Dancing with the Stars”, choć nie było to z góry zamierzone. - Uświadomiłeś mi to. Poniekąd tak. Ten taniec gra mi w duszy odkąd wzięłam udział w programie - stwierdziła Roksana Węgiel w odpowiedzi na jedno z pytań.

Kontynuacja współpracy
Artystka przyznała także, że choć odpoczęła po trudach wielotygodniowych przygotowań i występów na żywo, to zaczęła tęsknić za tańcem. - Dziesięć godzin na sali treningowej codziennie sprawiło, że po krótkiej chwili już odczuwam jego brak - przyznała i zdradziła, że jest w kontakcie z Michałem Kassinem, z którym będzie się umawiać na zajęcia taneczne. Dla podtrzymania formy i w ramach przygotowań do scenicznych występów w ramach nadchodzącej trasy koncertowej. - Szykujemy fajne taneczne show. Chcę zrobić fragment, który będzie trochę kontynuacją „Tańca z Gwiazdami” - dodała.

@polsat Roksana Węgiel weźmie udział w turnieju tańca? 💃🏼 Co zaprezentuje podczas #PolsatHitFestiwal? 😍 #ShowBiz @ROXIE @Synek ze Śląska ♬ dźwięk oryginalny - polsat

Polsat Hit Festiwal 2024: Radiowy Przebój Roku - oglądaj:

Polsat Hit Festiwal 2024 w piątek 24 maja i sobotę 25 maja od godz. 20:00 w Polsacie.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat