2024-05-15

Blanka zaskoczy wszystkich podczas Polsat Hit Festiwal!

W Sopocie Blanka zaprezentuje swój największy przebój w zupełnie nowej aranżacji. Wszystko podczas Polsat Hit Festiwal 2024. W trakcie konferencji prasowej przed tym wydarzeniem artystka wspominała także swój ubiegłoroczny występ podczas Eurowizji. Transmisje z Opery Leśnej w piątek 24 maja i w sobotę 25 maja w Polsacie.

Takiego „Solo” jeszcze nie było

Blanka, jedna z gwiazd Polsat Hit Festiwal 2024, nie ukrywała, że występ w Operze Leśnej to jedno z jej marzeń. Szczególny, wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju, bo ma dla fanów coś specjalnego. - Przygotowałam „Solo”, ale w innej wersji. Będzie się działo! - zapowiedziała.

Od Eurowizji do Polsat Hit Festiwal

To właśnie ten utwór okazał się być biletem Blanki do kariery muzycznej. Dzięki „Solo” wygrała polskie preselekcje do 67. Konkursu Piosenki Eurowizji. W finale w Liverpoolu zajęła ostatecznie 19. miejsce. To było w 2023 roku, a teraz przyszedł czas na występ w Sopocie. Czy artystka sądziła, że jej kariera tak się rozwinie?

- Nie myślałam tylko i wyłącznie o Eurowizji. To zawsze było moim marzeniem, żeby wystąpić w Sopocie, moja kariera się rozwijała i żebym mogła wydawać więcej singli. A do tego trasa koncertowa. Zawsze to było moim celem i marzeniem. Oczywiście poprzez ciężką pracę i dzięki Eurowizji to się dzieje - przyznała.

@polsat Blanka@ o swoich przygotowaniach do debiutu na scenie #PolsatHitFestiwal. Ogladaj #PHF na żywo 24-25.05 w #Polsat 🔆🌊🔜 #Blanka #showbiz ♬ dźwięk oryginalny - polsat

Polsat Hit Festiwal 2024 w piątek 24 maja i sobotę 25 maja od godz. 20:00 w Polsacie.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat