2024-05-11

Casting do programu Polsatu. Zgłoś się lub swojego rodzica

Zobacz, co należy zrobić, żeby wziąć udział w nowej randkowej produkcji stacji. Jeśli jesteś rodzicem i masz już dość przeglądania portali z ogłoszeniami matrymonialnymi w poszukiwaniu miłości albo dzieckiem, które wie, jak pomóc rodzicowi, żeby odnalazł drugą połówkę, to mamy świetną wiadomość. Sprawdź, gdzie wypełnić ankietę i zapoznaj się z regulaminem.

Dla rodzica
Czy jesteś gotowy/a na nowy etap w życiu i nową miłość? Masz 38-55 lat i jesteś singlem lub singielką? Masz dobry kontakt ze swoimi dziećmi, które Cię wspierają, to jest to idealny moment, aby znaleźć bratnią duszę. Chcemy poznać Twoją historię. Zgłoś się do programu.

Jeśli jesteś singlem w wieku 38-55 i masz dorosłe dzieci, wypełnij tę ankietę.

  

Dla dziecka
A może chcesz, aby Twój rodzic znalazł drugą połówkę? Czy ma między 38 a 55 lat a Ty 18-26 lat? Bez względu na to, czy jest rozwiedziona/y, owdowiała/y, zakończył/a długi związek lub nigdy nie doświadczył/a miłości, jeśli uważasz, że teraz jest idealny moment, aby znaleźć dla niej lub niego bratnią duszę w bezpiecznym i wspierającym środowisku, chcielibyśmy usłyszeć waszą historię! Zgłoś mamę lub tatę do nowego programu. Pomóż im znaleźć nowego partnera/partnerkę i bądź częścią tej przygody.

Jeśli jesteś dzieckiem i zgłaszasz swojego rodzica do programu, wypełnij tę ankietę.

  

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat