2024-05-16

Margaret: Chcę poderwać sopocką publiczność do tańca

Wokalistka o przygotowaniach do Polsat Hit Festiwal 2024 i dwukolorowych oczach. Miały one symboliczne znaczenie, a nawiązywały do jej najnowszej twórczości. W rozmowie z Dawidem Koczurem opowiadała też o tym, co szykuje dla publiczności i widzów Polsat Hit Festiwal 2024. Transmisje z Opery Leśnej w piątek 24 maja i w sobotę 25 maja w Polsacie.

Wyzwanie dla ciała
Margaret już zaczęła przygotowania do występu w Operze Leśnej w Sopocie. - Biegam, ćwiczę, śpiewam - mówiła, zaznaczając, że utrzymywanie formy, to dla niej podstawa. - Śpiewanie i bycie na scenie jest dla mnie fizycznym wydarzeniem, więc nawet tylko stojąc przy mikrofonie potrzebuję dbać o formę - stwierdziła.

Intrygujący „look”
Na konferencji zapowiadającej Polsat Hit festiwal artystka miała na sobie czarny gorset i szerokie falujące spodnie również w czerni, a strój uzupełniała ciężka srebrna biżuteria. Jednak najbardziej zwracały uwagę jej oczy, z których jedno było naturalnie szaroniebieskie, a drugie - pomarańczowe, co współgrało z rudym kolorem włosów. Skąd ten pomysł? - Niedawno wydałam płytę „Siniaki i cekiny” i moje oczy dzisiejsze są też troszkę o tym dualizmie, o którym na niej mówię. Zachęcam do odsłuchania - zapraszała widzów.

Piosenka Margaret na Polsat Hit Festiwal 2024
Wokalistka uchyliła rąbka tajemnicy przed swoim występem na deskach Opery Leśnej. - Będę śpiewać piosenkę „Tańcz głupia” więc mam nadzieję, że poderwę sopocką publiczność do tańca - mówiła. Margaret już myśli o tym co czeka ją przed koncertem. - Dziś szykowałam się dwie godziny. Myślę, że przed samym koncertem to będzie jeszcze dłuższy proces, zaczynając od przygotowania siebie, formy fizycznej i psychicznej - wyjaśniła.

@polsat Margaret o przygotowaniach do #PolsatHitFestiwal ❤️🔥 Nowej płycie, stylizacji i after party? 🌟@Margaret #showbiz ♬ dźwięk oryginalny - polsat

Polsat Hit Festiwal 2024: Radiowy Przebój Roku - oglądaj:

Polsat Hit Festiwal 2024 w piątek 24 maja i sobotę 25 maja od godz. 20:00 w Polsacie.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat