2024-05-06

Polsat Hit Festiwal 2024: Oto spot wydarzenia w Sopocie!

W ostatni weekend maja w Operze Leśnej tradycyjnie królują najpopularniejsi polscy artyści i ich największe przeboje podczas Polsat Hit Festiwal. Zobacz spot, w którym gwiazdy zapowiadają wyjątkowe muzyczne wydarzenie. To przedsmak doskonałej zabawy, która czeka publiczność i widzów. Oglądaj na żywo w piątek 24 maja i w sobotę 25 maja w Polsacie.

Muzyczne święto w Sopocie
24 i 25 maja na scenie Opery Leśnej dwa dni największych przebojów i wyjątkowych jubileuszy. To już tradycja, że w ostatni weekend maja Sopot staje się stolicą polskiej piosenki, a na deskach Opery Leśnej występują największe gwiazdy sceny muzycznej. Podczas Polsat Hit Festiwal nie zabraknie niezwykłych jubileuszy pełnych emocji oraz wzruszających duetów.

„Crazy is my life. Złote 25 lat Golec uOrkiestra”
W piątek w Sopocie świętować będzie między innymi Golec uOrkiestra, z którymi „na góralską nutę” zaśpiewa zaskakująca plejada gości: Kuba Badach, Enej, Gromee, Kamil Bednarek, Piotr Cugowski i inni. Na scenie Opery Leśnej zespół wystąpi ze swoimi największymi przebojami, podsumowującymi ćwierćwiecze istnienia. Nie zabraknie takich utworów, jak: „Ściernisko”, „Crazy is My Life” czy „Słodycze”.

„Radiowy Przebój Roku”
W piątkowym koncercie wystąpią artyści, których piosenki w ubiegłym roku królowały we wszystkich rozgłośniach radiowych, wśród nich: Smolasty i Doda z utworem „Nim zajdzie słońce”, Margaret z „Tańcz głupia”, Dawid Kwiatkowski z hitem „Cafe de Paris”, Roxie Węgiel ze swoim przebojem „Miasto” oraz Oskar Cyms, Lanberry&Tribbs, Natalia Zastępa. To będą naprawdę najgorętsze hity! Na sopockiej scenie będziemy również celebrować „Dwudziestkę” króla disco Danzela i jego hitu „Pump It Up”.

„Chodź, przytul, przebacz. 30-tka Andrzeja Piasecznego”
Podczas Polsat Hit Festiwal jubileusz 30-lecia na scenie będzie świętował Andrzej Piaseczny. Będą mu towarzyszyli jego wyjątkowi goście: Matt Dusk i Kuba Badach. Widzowie będą mieli okazję usłyszeć wiele niezapomnianych przebojów, w tym takie utwory, jak: „Prawie do nieba”, „Chodź, przytul, przebacz”, „Niecierpliwi” oraz „Imię deszczu”. Zapowiada się wieczór pełen emocji, wspomnień i niesamowitej muzyki!

„Wodecki Twist”
Zwieńczeniem festiwalu będzie wyjątkowy koncert. w którym utwory legendarnego artysty wykonają między innymi Mery Spolsky, Wiktor Dyduła, Natalia i Paulina Przybysz. Fani mogli podziwiać to widowisko w Krakowie podczas Wodecki Fest oraz w ramach ubiegłorocznej trasy Męskie Granie.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Telewizja Polsat (@polsatofficial)

Polsat Hit Festiwal 2024 w piątek 24 maja i sobotę 25 maja od godz. 20:00 w Polsacie.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat