2024-05-06

Piosenka z reklamy Polsat Hit Festiwal 2024. Kto to śpiewa?

W spocie imprezy gwiazdy muzyczne tańczą do chwytliwej melodii. Poznaj jej twórców. Polsat Hit Festiwal to co roku święto największych przebojów i najjaśniej świecących gwiazd. Za sprawą spotu emitowanego w telewizji i internecie, z najnowszą edycją tego festiwalu kojarzyć się będzie radosny i rytmiczny utwór. Sprawdź, kto jest jego wykonawcą i posłuchaj całości!

Gorący plażowy spot

W reklamie promującej Polsat Hit Festiwal 2024 wystąpiły gwiazdy tej imprezy, takie jak Doda, Roxie Węgiel, Andrzej Piaseczny, Majka Jeżowska, Enej, Dawid Kwiatkowski, Golec uOrkiestra, Danzel, Afromental czy Oskar Cyms. Spot jest utrzymany w kojarzącym się z Sopotem plażowym klimacie.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Telewizja Polsat (@polsatofficial)

Piosenka z reklamy Polsatu

Radosny nastrój spotu podkreśla dodatkowo utwór, który wykorzystano jako ilustrację muzyczną. To piosenka pod tytułem „Can't Get Better” duetu Matt Goodman i Matthew Bento specjalizującego się w muzyce do reklam, filmów i seriali. Ten pierwszy to wokalista, kompozytor i multiinstrumentalista, który ma na koncie współpracę z Justinem Timberlakiem i Natashą Bedingfield. Muzyka drugiego z artystów, który szlifował swoje naturalne umiejętności w USA i Wielkiej Brytanii, charakteryzuje się wpływami reggae i R'n'B. Połączenie ich talentów zaowocowało między innymi utworem wykorzystanym do wideo promującego Polsat Hit Festiwal 2024. Posłuchaj całego ich numeru.

Polsat Hit Festiwal 2024 w piątek 24 maja i sobotę 25 maja na żywo w Polsacie.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat